Wyniki sekcji zwłok zmarłego na Pol’and’Rock – przedawkował amfetaminę

wyniki sekcji zwłok

Niedawno informowaliśmy o 35-letnim mężczyźnie, którego martwego znaleziono na polu namiotowym festiwalu Pol’and’Rock. Są wyniki jego sekcji zwłok – okazało się, że przyczyną śmierci było przedawkowanie amfetaminy. Tegoroczna impreza w Kostrzynie nad Odrą przyniosła jeszcze jedną tragedię. Śmierć tam poniósł także inny, tym razem 54-letni mężczyzna. Tutaj przyczyny zgonu nie są jeszcze znane.

Zwłoki mężczyzny na Pol’and’Rock Festival 2019

Na początek przypomnijmy sytuację, od której wszystko się zaczęło. Odkrycia zwłok 35-latka w jednym z namiotów, dokonali jego znajomi. Byli zaniepokojeni tym, że nie pojawił się on na koncertach. Niestety, w momencie gdy dotarli do obozowiska, mężczyzna już nie żył. Wezwali oni służby ratownicze, natomiast organizatorzy poinformowali o całym zajściu policję. Ta ustaliła, że nieżyjący nie miał stałego miejsca zameldowania. Gdyby tego było mało, na terenie festiwalu miał przebywać już od aż dwóch tygodni. Wtedy też podawano, że dokładną przyczynę zgonu wyjaśni sekcja zwłok. Już dziś natomiast wiadomo, jakie są jej wyniki.

Zmarły na Pol’and’Rock Festival 2019 przedawkował amfetaminę – wyniki sekcji zwłok

Znane są już przyczyny śmierci jednego z uczestników festiwalu w Kostrzynie nad Odrą. Jak informuje Małgorzata Fila z Prokuratury Rejonowej w Słubicach, sekcja zwłok wykazała, że 35-latek zmarł w wyniku zatrucia amfetaminą. Ponadto wykluczono w całej sprawie udział osób trzecich, a nieżyjący nie miał żadnych obrażeń zewnętrznych i wewnętrznych. 

Już gdy po raz pierwszy informowaliśmy o makabrycznym znalezisku w namiocie na Pol’and’Rock Festival 2019, podawaliśmy dane przytaczane przez serwis fakt.pl. Mówiły one o tym, że pierwszego dnia trwania festiwalu odnotowano 60 przestępstw i 40 wykroczeń. Wiele z nich dotyczyło posiadania oraz handlu narkotykami. Jak widać, przyczyniły się one do wielkiej tragedii.

ZOBACZ TAKŻE: NAGI MĘŻCZYZNA ATAKUJE POLICJANTA NA POL’AND’ROCK FESTIVAL 2019! NAGRANIE!

źródło zdjęcia: antyradio.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.