Pol’and’Rock Festival 2019 – golas zaatakował policjanta [WIDEO]

Pol'and'Rock

Pol’and’Rock Festival 2019 – golas zaatakował policjanta. Nagranie, w którym mężczyzna bez ubrań napada na policjanta kierującego ruchem na popularnym polskim festiwalu, powoli podbija sieć. Śmiałek jednak spotkał się ze zdecydowaną odpowiedzią ze strony funkcjonariusza, któremu dodatkowo na ratunek ruszyli jego koledzy po fachu. Internauci są zgodni co do jednego – takie zachowania trzeba bardzo szybko napiętnować, a policjanci zrobili to w sposób niemal wzorowy. Wideo można zobaczyć poniżej!

Pol’and’Rock Festival 2019 – golas zaatakował policjanta

Przystanek Woodstock, który od dwóch lat nosi nazwę Pol’and’Rock Festival, budzi wśród społeczeństwa mieszane uczucia. Sporo osób nie wypowiada się o nim zbyt przychylnie. Z takimi opiniami nie zgadzają się ludzie, które rokrocznie goszczą na wielkiej imprezie. Twierdzą one, że ludzie którzy nigdy nie odwiedzili Kostrzyna w czasie trwania festiwalu, wszem i wobec ogłaszają nieprawdę i rozpowiadają mity. Co roku też jednak pojawiają się w sieci nagrania, które nie przynoszą festiwalowi dobrej sławy. Jedno z nich można zobaczyć poniżej:

Noc spędził za kratami

Napastnik który zaatakował funkcjonariusza, prawdopodobnie był pod wpływem alkoholu. Wszedł na środek jezdni, gdzie zaatakowany policjant kierował ruchem. Proszony o zejście z drogi, nagle zdecydował się wymierzyć cios. Reakcja policji była natychmiastowa. Agresor z kolei odpowie za naruszenie nietykalności funkcjonariusza.

W związku z powyższym zajściem, policja wydaje oświadczenie:

Jesteśmy tu, aby pomagać wszystkim tym, którzy zdecydowali się odwiedzić przygraniczny Kostrzyn i cieszyć się festiwalowym życiem. Oczekujemy jednak pełnej akceptacji już nie dla trudu policyjnych służb, bo nie każdy musi go rozumieć, ale nietykalności funkcjonariusza publicznego na służbie. Atak na policjanta nie ma żadnego usprawiedliwienia.

Pol And Rock

źródło zdjęcia: policja

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.