Wróżka Aida przepowiedziała przyszłość, jaka czeka nas po pandemii – zaskakujące doniesienia!

Wróżka Aida

Wróżka Aida Kosojan-Przybysz zdradziła, co czeka Polaków po zakończeniu pandemii koronawirusa. Jak się okazuje, będziemy musieli stawić czoła nowym czasom. Wizjonerka dodała, że rok 2021 jest rokiem „miecza i teraźniejszości”. 

Kim jest wróżka Aida?

Mistyczka, wizjonerka i wróżka Aida Kosojan-Przybysz pochodzi z Gruzji. Jak twierdzi, swój dar przewidywania przyszłości odziedziczyła po swoich babciach. Pierwszych wizji doznała już jako 13-latka, jednak na początku nie rozumiała swojego daru. Ponadto z powodu swoich umiejętności często spotykały ją nieprzyjemności.

Aida mieszka w Polsce od 13 lat i przeprowadziła się tu dla swojego męża Adama, którego poznała w Kijowie na wymianie studenckiej. Od kilku lat mieszkają wraz ze swoimi córkami w Warszawie, gdzie wróżka prowadzi swoje biuro. Aida przepowiada nie tylko przyszłość, ale również pomaga w odnalezieniu osób zaginionych, pomaga parom, które planują się pobrać, planują potomstwo, a także współpracuje z wieloma gwiazdami.

Warto wspomnieć, że Aida jest jedyną w Polsce wizjonerką, która na swoim koncie ma także karierę muzyczną. Mistyczka podczas pandemii koronawirusa wydała swoją 10. już płytę. W czasach zarazy nauczyła się także wróżyć online.

ZOBACZ TAKŻE: NOWE GŁÓWNE OBJAWY ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM – 3 GŁÓWNE SYMPTOMY!

Wróżka Aida przepowiedziała przyszłość, jaka czeka nas po pandemii

Zapewne wielu z was ciekawi, jak będzie wyglądał świat po zakończeniu pandemii. Z odpowiedzią przychodzi mistyczka Aida, która wyznała, że rok 2021 stoi pod znakiem „miecza i teraźniejszość”. Oznacza to, że każdy będzie musiał zawalczyć o swoje zdrowie i marzenia.

Rok 2021 ma ogromną siłę, siłę miecza, to będzie rok miecza i teraźniejszości. Miecz kojarzy nam się z walką i rzeczywiście to jest rok, w którym niektórzy ludzie po złamaniach emocjonalnych i fizycznych będą stawiali swoje pierwsze kroki, podnosili się po ciężkich przeżyciach. Inni będą stawiali pierwsze kroki w „nowe ja”. Każdy, żeby pójść do przodu, będzie musiał zawalczyć: o siebie samego, o swoją przestrzeń, marzenia, zdrowie, fotel… Dzisiaj przede wszystkim musimy zawalczyć o swoje zdrowie i spokój zewnętrzny – wyznała wróżka Aida Kosojan-Przybysz w rozmowie z Plejadą.

Wizjonerka dodała również, że przyszłość zależy od nas samych, a zbliżające się czasy określiła mianem „niepewności, szczęścia, nadziei i radości”.

Mi się wydaje, że świat będzie wyglądał tak, jak my będziemy go malować. Wszystko zależy również od naszego nastawienia. Na razie te kolory widzę w sepii. Widzę, że w niektórych sytuacjach będzie duża delikatność, a ostrość kolorów będzie drażnić. Teraz człowiek jest wystraszony i tak naprawdę, to jest tak, jakbyśmy wychodzili z takiego bunkru. Nie mogę powiedzieć ogólnie o świecie, bo każdy kraj będzie to przeżywał inaczej. Ziemia krzyczy, żeby człowiek przestał bruździć – dodała.

 

źródło: plejada.pl, planeta.pl, pomponik.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.