Nieprawdopodobne zjawisko ujrzane na niebie – świadkowie uciekali z przerażenia! [WIDEO]

Zjawisko na niebie

Szokujące zjawisko na niebie miało miejsce nad galerią handlową w Zambii. Nad budynkiem zauważono ogromną postać, która porównano m.in. do Dementora. Świadkowie z przerażeniem uciekali przed nieznanym zjawiskiem. Co tak naprawdę wydarzyło się w Zambii? Poznajcie kilka scenariuszy!

Tajemnicze zjawisko na niebie

Zjawiska paranormalne oraz trudno wytłumaczalne od zawsze ciekawiły ludzkość. Niektórzy doszukują się w nich aspektów religijnych, inni uparcie poszukują UFO lub tłumaczą zjawiskami pogodowymi. Do nieprawdopodobnej sytuacji doszło w Zambii, a konkretniej w miejscowości Kitwe. Nad znajdującą się tam galerią handlową zauważono ogromny, humanoidalny kształt, który pojawił się na niebie. Świadkowie zdarzenia nie kryli przerażenia i w popłochu uciekali przed nieznanym. Osoby znajdujące się w pobliżu relacjonują, że zjawisko było widoczne na niebie przez około 30 minut.

ZOBACZ TAKŻE: TAJEMNICZE ZJAWISKO NA WYNKU Z LANCKORONIE – ŚWIADKOWIE MÓWIĄ O OBJAWIENIU ANIOŁA! 

Na szczęście udało się sfotografować to nieprawdopodobne zjawisko. Niektórzy twierdzą, a wręcz są przekonani, że postać ujrzana na niebie jest zesłana od samego Boga. Inni zaś uważają, że to przypadkowe ułożenie chmur. Oczywiście nie mogło tutaj zabraknąć odwołań do postaci Dementora, znanego z Harry’ego Pottera. Wspomniano również o postaci Slander Mana i projekcie Blue Beam, polegającym na rzekomym przejęciu kontroli nad ludzkimi umysłami.

Kanał o nazwie InneMedium opublikował w serwisie YouTube film związany ze zjawiskiem widzianym w Zambii.

W mieście Kitwe w afrykańskim kraju Zambia, doszło do dziwnych wydarzeń. W pobliżu centrum handlowego Mukuba w centrum miasta, doszło do obserwacji dziwnego fenomenu, przypominającego kształtem ogromnego humanoida – czytamy w opisie nagrania.

 

Pod nagraniem opublikowanym przez kanał InneMedium pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów, wśród których czytamy:

Podobne Zjawisko Widziałem z Kosmicznego Live Na Połudnowym Atlantyku Tylko że Istota była Chmurą

mi sie wydaje że to leci w własnej osobie śmierć

projekt blue beam już ostro testowany widzę

Co myślicie o tym zjawisku?

 

źródło: Youtube.com, Popularne.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.