Wrocław: rowerzyści jechali w poprzek 3-pasmówki. Wjechał w nich motor [WIDEO]

Wrocław: rowerzyści

Wrocław: rowerzyści jechali w poprzek 3-pasmowej drogi. Na tragedię nie trzeba było długo czekać, a lekkomyślny manewr skończył się wypadkiem. W cyklistów wjechał motocykl, który nie miał prawa ich zobaczyć, a nawet spodziewać się, że ktoś będzie chciał w ten sposób przekroczyć ruchliwą drogę. Film ze zdarzenia krąży w sieci – możesz zobaczyć go także u nas!

Wrocław: rowerzyści jechali w poprzek 3-pasmówki! Wjechał z nich motor – WIDEO

Kolejny popis rowerzystów! Kierowcy o miłośnikach rowerów nie mają najlepszego zdania, a wszystko przez lekkomyślne zachowania w wykonaniu cyklistów. Często mogą one prowadzić do kolizji i wypadków. Ponadto nie od dziś wiadomo, że gro rowerzystów niczym ognia unika ścieżek, które budowane są właśnie specjalnie dla nich. Zamiast tego – wybierają lawirowanie między pojazdami. To z kolei może kończyć się tragicznie. Kamerka samochodowa jednego z uczestników ruchu drogowego we Wrocławiu zarejestrowała niezwykle niebezpiecznie zdarzenie, spowodowane właśnie przez rowerzystów. Można zobaczyć je poniżej:

Internauci donoszą, że to stały obrazek na ulicy Bolesława Krzywoustego

Sytuacja zarejestrowana na materiale wideo powyżej, miejsce miała wczoraj. W sieci wybuchła burza, a internauci oskarżają rowerzystów o lekkomyślność. Pojawiają się też głosy, że to nie pierwszy raz, gdy cykliści decydują się w tym miejscu na przeprawę. Zmuszają tym samym pojazdy do gwałtownego hamowania. Nie przewidzieli jednak, że mogą pozostać niezauważeni przez motocykl. Czy ktoś z tejże sytuacji wyniesie odpowiednie wnioski?

ZOBACZ TAKŻE: KOBIETA NA ROWERZE BLOKUJE PRZEJAZD POLICJI

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.