Kobieta na rowerze blokuje przejazd policji [WIDEO]

kobieta na rowerze blokuje

Kobieta na rowerze blokuje przejazd policji na sygnale! Blokowanie radiowozu lub karetki przez inne pojazdy, nawet na autostradzie? Takie obrazki – niestety – są dobrze znane. Można je nawet próbować usilnie usprawiedliwiać. Co jednak w sytuacji, gdy policję blokuje rowerzystka jadąca środkiem drogi? Wielu z pewnością mogłoby mieć problem z opanowaniem nerwów. Wideo pokazujące tą niezwykle bulwersującą sytuację można zobaczyć poniżej. Pojawiają się jednak głosy, że sprawczyni całego zamieszania jest niesłysząca. To jedyne wytłumaczenie dla zaistniałego zdarzenia.

Kobieta na rowerze blokuje przejazd radiowozu

Niektóre filmy obiegające sieć, zdają się być wręcz nieprawdopodobne. Trudno stwierdzić, czym kierują się zarejestrowani na nagraniach ludzie. Nie inaczej jest także i tym razem. Kierowca radiowozu na sygnale, musiał wykazać się niemałym opanowaniem i cierpliwością. A wszystko przez rowerzystkę, która usilnie blokowała przejazd pojazdu uprzywilejowanego. Zajściu przyglądali się inni ludzie. Okazuje się jednak, że cyklistka może być osobą niesłyszącą – o tym piszą internauci. Sytuację można zobaczyć poniżej:

Czy rowerzystka jest niesłysząca?

Jedynym wytłumaczeniem dla powyższej sytuacji jest to, że rowerzystka jest niesłysząca. Właśnie takie głosy przy okazji nagrania pojawiają się w sieci.

Najważniejsze, że kobieta wreszcie ustąpiła radiowozowi, a policjanci mogli dotrzeć do zgłoszenia które otrzymali. Wielu też zastanawia się, jaka ewentualna kara mogłaby spotkać rowerzystkę za takie zachowanie, pod warunkiem rzecz jasna, że nie miałaby wady słuchu.

ZOBACZ TAKŻE: SKANDAL W ZAKOPANEM! RODZINA POBITA I WYRZUCONA Z PENSJONATU!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.