Wpadka w „Familiadzie” – uczestniczka rozbawiła widzów do łez!

Wpadka w "Familiadzie"

„Familiada” niezmiennie od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a ludzie tłumnie pragną wziąć udział w teleturnieju. Podczas jednego z ostatnich odcinków doszło do wpadki, która rozbawiła zarówno widzów jak i internautów. Co się wydarzyło?

Fenomen „Familiady”

Teleturniej „Familiada” zadebiutował na szklanych ekranach już 17 września 1994 roku. Niezmiennie od lat prowadzącym show jest niezastąpiony Karol Strasburger, bez którego chyba nikt nie wyobraża sobie tego formatu.

W każdym odcinku udział biorą dwie drużyny, składające się z 5 osób. Ich zadaniem jest udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie, jednak nie wszystkie poprawne odpowiedzi zapewniają punkt. Zwyciężają odpowiedzi, na które wcześniej wskazało najwięcej ankietowanych.

Niewątpliwie produkcja kojarzona jest z licznymi wpadkami w wykonaniu uczestników jak i sucharami, które na samym początku serwuje widzom i uczestnikom prowadzący.

ZOBACZ TAKŻE: ABSURD NA POLSKIEJ UCZELNI. POTRZEBNE AŻ 4 KAMERKI, BY ZDALNIE NAPISAĆ KOLOKWIUM

Wpadka w „Familiadzie”

Nie da się ukryć, że „Familiada” jest teleturniejem, w którym regularnie zdarzają się wpadki. Uczestnicy pod presją czasu niekiedy błędnie odpowiadają na pytanie, co w efekcie rozbawia zarówno uczestników, prowadzącego jak i widzów. W sieci znajdziemy wiele zabawnych filmików z wpadkami, do których liczne grono internautów regularnie wraca.

W jednym z ostatnich odcinków, prowadzący Karol Strasburger zadał uczestnikom pytanie: „Zwierzę, które ma chrapy”. Uczestniczka stojąca przy ambonie ekspresowo wcisnęła przycisk i niewiele myśląc odpowiedziała.

Dzik

Kobieta szybko zorientowała się, że popełniła błąd, dlatego zaraz dopowiedziała:

Koń

Niestety zasady są nieugięte i w teleturnieju liczy się jedynie pierwsza odpowiedź. Co więcej, uczestniczka uderzyła się w czoło co rozbawiło widzów, natomiast jej konkurentka wykorzystała jej drugą odpowiedź, która pojawiła się na tablicy. Prawidłowe odpowiedzi, które wybrali ankietowani to: koń, osioł, łoś, zebra, jeleń, kucyk.

Wpadka w „Familiadzie” rozbawiła widzów i internautów, którzy rozpoczęli promowanie hashtagu:

„muremzadzikiem”

 

źródło: facebook.com, antyradio.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.