Krzysztof Jackowski o przyszłości Polski – „to będzie kataklizm”

krzysztof jackowski o przyszłości polski

Krzysztof Jackowski o przyszłości Polski – „to będzie kataklizm”. Popularny jasnowidz po raz kolejny przekazał wieści, które mogą mrozić krew w żyłach. Zwłaszcza, jeśli pod uwagę weźmiemy wszystko to, co w ostatnim czasie dzieje się na świecie, a zwłaszcza u granic naszego kraju. Czy to kwestia czasu, zanim Polacy znajdą się w obliczu tragedii i będą potrzebować pomocy?

Krzysztof Jackowski o przyszłości Polski – „to będzie kataklizm”. Bardzo mocne słowa jasnowidza, które przyprawiają o dreszcze

Najpopularniejszy polski jasnowidz znów przeraża! Jedna z niedawnych wizji Krzysztofa Jackowskiego nie jest przeznaczona dla osób o słabych nerwach. Niestety, jeśli weźmiemy pod uwagę aktualną sytuację na świecie, słowa jasnowidza z Człuchowa nabierają dodatkowego, mrocznego znaczenia. Jackowski o wszystkim mówił w niedawnej transmisji na swoim kanale w serwisie YouTube. Portal o2.pl przytacza najbardziej wyraziste wypowiedzi jasnowidza:

Nic się tu specjalnie nie będzie działo, ale będzie tu, jak na poligonie. Czyli będzie to oznaczało, że może się coś dziać niedaleko naszego kraju. Widzę taką scenę, że niektórzy ludzie sami przynoszą swoje kosztowności, oddają je z dobrego serca. Patriotycznie.

Ten fragment momentalnie kojarzy się z sytuacją na Ukrainie i rosyjskimi wojskami zgromadzonymi nieopodal granicy z tymże krajem. Jasnowidz Jackowski dodał jeszcze:

Skojarzył mi się podłużny teren, nie wiem gdzie. Ogrodzony, jakiś rezerwat? Tam przebywają ludzie. Nie potrafię zrozumieć tego obrazu.

Najgorsze ma jednak dopiero nadejść…

ZOBACZ TAKŻE: NASTOLATKA SKARŻYŁA SIĘ NA BÓL BRZUCHA – LEKARZE BYLI W SZOKU, GDY ODKRYLI, CO ZNAJDUJE SIĘ W JEJ ŻOŁĄDKU!

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o sytuacji w Polsce – „destabilizacja w sposób militarny”

Krzysztof Jackowski nie ma dobrych przeczuć jeśli chodzi o niedaleką przyszłość naszego kraju. Jasnowidz mówi o dwóch scenariuszach – albo czeka nas nowa zaraza, albo destabilizacja w sposób militarny. Wszystko określa słowem „kataklizm”:

W przyszłości czeka nas albo jakaś następna zaraza, która nie daj Bóg, przetrzebiłaby naród i doprowadziłaby nie tylko nasz kraj do destabilizacji, albo nastąpi destabilizacja w sposób militarny […] To oznacza, że przejdziemy jakiś kataklizm. Czy to spowodowany ręką ludzką, czy też naturą, ale to będzie kataklizm.

źródło: o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.