Wpadka w „Familiadzie”! Łatwe pytanie załatwiło drużynę kobiet [WIDEO]

wpadka w familiadzie

Wpadka w „Familiadzie”! Łatwe pytanie kompletnie załatwiło drużynę reprezentowaną przez kobiety. Internauci błyskawicznie wyłapali wstydliwy moment i już teraz dosłownie zalał on polską sieć. To nie pierwsza taka sytuacja w popularnym teleturnieju. Już teraz wiadomo jednak, że wycinek z programu będzie bawił społeczeństwo przez kolejne lata. Skąd tak nielogiczne odpowiedzi uczestniczek programu? Komentujący zastanawiają się – to wynik stresu, a może na jaw wyszła kompletnie niewiedza?

Wpadka w „Familiadzie”! Łatwe pytanie kompletnie załatwiło drużynę reprezentowaną przez kobiety

Wpadki z teleturniejów to coś, co widzowie lubią najbardziej. A im większa i bardziej absurdalna, tym popularniejsza staje się w sieci. Tak było i tym razem w popularnym programie „Familiada” emitowanym w Telewizji Polskiej.

Jak czytamy na portalu o2.pl – tym razem jedną z drużyn tworzyły kobiety: Anna, Karolina oraz Ewa. To właśnie one zaliczyły niemałą wtopę w łatwym zdawałoby się pytaniu. Jak jednak podejrzewają internauci, mogło to wynikać z ogromnego stresu. Pojawiają się też opinie, że na jaw wyszła ogromna niewiedza uczestniczek teleturnieju. Jak było w istocie? Tego niestety raczej się nie dowiemy.

Przejdźmy jednak do konkretów. Zespół złożony z kobiet miał podać nazwę państwa, które składa się z więcej niż jednego członu. Wszystko brzmiało dokładnie w ten sposób:

Państwo, którego nazwa składa się z więcej niż jednego członu.

Jaka była odpowiedź uczestniczek? To można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: PORSCHE NA WYNAJEM PRZETRWAŁO JEDYNIE NIECAŁE 12 GODZIN – W OFERCIE FIRMY POJAWIŁY SIĘ W PIĄTEK, A JUŻ W NOCY Z PIĄTKU NA SOBOTĘ DOSZŁO DO KRAKSY W CENTRUM WARSZAWY! [FOTO]

Państwo, którego nazwa składa się z więcej niż jednego członu – Los Angeles? Rio de Janeiro? Ameryka Południowa?

Odpowiedzi, które na powyższe pytanie udzieliły kobiety, są wręcz karygodne. Zamiast krajów, najpierw wymieniono dwa miasta, a na koniec… cały kontynent.

Internauci nie szczędzą tutaj złośliwości. Na argument o stresie odpowiadają, że na załączonym materiale uczestniczki wcale nie wyglądają na zdenerwowane. Czy to największa wpadka w historii „Familiady”? Tego nie wiadomo, ale poprzeczkę postawiono bardzo wysoko.

źródło: Facebook, o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.