Wojsko na ulicach Polski? Jasnowidz Jackowski ostrzega w nowej wizji

wojsko na ulicach polski

Wojsko na ulicach Polski? Jasnowidz Jackowski ostrzega w swojej najnowszej wizji. Niestety, to co zobaczył, dalekie jest od pozytywnych obrazów. Co jeszcze ciekawsze, podobną wizję niedawno przedstawił inny jasnowidz – Wojciech Glanc. Czy coś w rodzaju stanu wojennego w naszym kraju, jest nieuniknione? Jackowski podkreśla, że podczas gdy oczy całego kraju zwrócone są na granicę w Białorusią – coś niepokojącego może wydarzyć się w Polsce centralnej.

Wojsko na ulicach Polski? Jasnowidz Jackowski ostrzega w nowej wizji!

Niepokojące są ostatnie doniesienia polskich jasnowidzów. Niedawno pisaliśmy o Wojciechu Glancu, który jakiś czas temu przewidział postawnie płotu kolczastego na wschodnich granicach naszego kraju. Teraz snuje on przypuszczenia, że już niebawem w Polsce pojawi się coś w stylu stanu wojennego. To niejako pokrywa się z najnowszą wizją Krzysztofa Jackowskiego.

Jasnowidz z Człuchowa przeczuwa, że na ulicach pojawi się niebawem wojsko? W jednej z ostatnich transmisji Jackowski mówił o pewnym zdarzeniu:

[…] po tym zdarzeniu media się rozpiszą, że w naszym kraju było spokojnie, a teraz jest zagrożenie. I wtedy po tym zdarzeniu jednym lub dwóch natychmiast będą chcieli sprostać tym zagrożeniom w sensie wyprowadzenia sił.

Właśnie wspomnianymi na końcu siłami, ma okazać się wojsko.

ZOBACZ TAKŻE: JASNOWIDZ JEST PEWIEN NADCHODZĄCEGO STANU WOJENNEGO! PRZERAŻAJĄCA WIZJA WOJCIECHA GLANCA. WYDARZY SIĘ COŚ, CO ZAPAMIĘTAMY NA BARDZO DŁUGO

Krzysztof Jackowski wskazuje, gdzie mogą pojawić się wojska

Siła, o której wprowadzeniu mówił Jackowski, to rzecz jasna wojsko. Później w transmisji zdradził on, w jaki sposób mogą być one rozmieszczane:

Nie mówię, że wszędzie, ale w szczególne miejsca, gwarne, duże miejsce. To będzie następny krok, że bezkrytycznie zgodzimy się na coś, co gdyby nie zagrożenie, to byśmy zadawali pytania.

Jasnowidz dodał jeszcze enigmatycznie:

My nie będziemy pytali. To będzie akurat dobrze zorganizowane. Ja myślę, że to może być dobrze zorganizowana prowokacja. Tak czuję.

Tym razem przepowiednia Jackowskiego nie zawiera zbyt wielu konkretów, zatem daje duże pole manewru do ewentualnych interpretacji. Pozostaje mieć jednak nadzieję, że tym razem jasnowidz mija się z prawdą.

źródło: o2.pl, YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.