Raper wszczepił w swoją głowę mnóstwo łańcuchów – efekt WOW?

Raper wszczepił w głowę łańcuchy

Wielu artystów zwraca na siebie uwagę nie tylko za pośrednictwem swoich talentów i twórczości, ale również poprzez swój wygląd. Niektórzy stawiają na fryzurę czy makijaż, inni na strój, a bardziej odważni, decydują się na modyfikację ciała. Tak postąpił m.in. Dan Sur, który wszczepił w swoją głowę mnóstwo małych haczyków, na których umieszczono złote łańcuchy i biżuterię.

Wszczepił w głowę łańcuchy

Raper Dan Sur zszokował nie tylko swoich słuchaczy i fanów, ale niemalże wszystkich, którzy usłyszeli o jego nowej metamorfozie. Muzyk słynie z oryginalnych stylizacji i nietuzinkowego wyglądu. Stawia na bogactwo i dba o to, aby każdy z jego strojów opływał luksusem, nie szczędząc na tym majątku.

Tym razem zdecydował się na niezwykle odważną modyfikację. Mianowicie wszczepił w swoją głowę mnóstwo małych haczyków, na które przypiął łańcuchy, wisiorki i różnego rodzaju biżuterię.

Wszyscy farbują włosy, a ja chciałem zrobić coś innego – wyznał sam raper.

ZOBACZ TAKŻE: PRZESZŁA SZEREG OPERACJI PLASTYCZNYCH, A TERAZ TWIERDZI, ŻE JEST ZBYT PIĘKNA, ŻEBY ZNALEŹĆ PARTNERA!

Jak postanowił, tak też zrobił, a efektami pochwalił się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie trudno się domyślić, że reakcje na nową „fryzurę” rapera były skrajne. Niektórzy są pełni podziwu i doceniają jego odwagę i oryginalność, inni zaś twierdzą, że to „dziwne”.

Jestem pierwszym raperem, któremu w historii ludzkości wszczepiono złote włosy w czaszkę – powiedział o sobie Dan Sur.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dan Sur (@dansurig)

Warto wspomnieć, że to nie jedyna odważna modyfikacja, na którą decydują się artyści. Całkiem niedawno głośno było o raperze Lil Uzi Vert, który wszczepił sobie 11-karatowy różowy diament w czoło. Modyfikacja wzbudziła ogromne kontrowersje, a jeszcze większym zaskoczeniem okazał się fakt, że pewien złodziej postanowił wykraść drogocenny kamień i wyrwał go z głowy muzyka.

Jak podoba wam się efekt końcowy?

 

źródło: nczas.com, popularne.pl, instagram.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.