Jasnowidz jest pewien nadchodzącego stanu wojennego!

jasnowidz jest pewien

Znany polski jasnowidz Wojciech Glanc, który dzieli się swoimi przepowiedniami z widzami popularnego kanału na YouTube, przedstawił ostatnio bardzo niepokojącą wizję najbliższej przyszłości. Tym razem chodzi o stan wojenny. Ta wieść rozpaliła internautów, którzy na bieżąco śledzą przepowiednie Wojciecha Glanca i nie tylko.

Jasnowidz jest pewien nadchodzącego stanu wojennego! Przepowiednia rozpaliła internautów

Wojciech Glanc, starający się zawsze, by jego wizje były podane lekko i przyjemnie, tym razem był niezwykle zaniepokojony tym co widzi. Jego zdaniem czeka nas seria bardzo nieprzyjemnych zdarzeń, które na celu mają wywołanie wojny domowej albo przynajmniej stanu wojennego.

Zdaniem jasnowidza Glanca, czeka nas fala prowokacji, sabotaży, a także grupy antyterrorystyczne na ulicach Polski.

Jasnowidz Glanc: „Ziemia się zatrzyma„. Stanie się coś, co w skali dramatu przerośnie atak na WTC?

W drugim swoim filmie, jasnowidz celebryta przepowiada także wydarzenia, które mogą przerosnąć skalę ataku na WTC. Nadchodzi bowiem coś, co znów ma spowodować iż “ziemia się zatrzyma”.

Tysiące ludzi uważa Wojciecha Glanca za dorównującego Krzysztofowi Jackowskiemu, pomimo iż jego forma działalności jest zupełnie inna (nie poszukuje np. Ludzi zmarłych czy zaginionych).

Wizje jasnowidza Glanca już niejednokrotnie się sprawdzały

Wizje Wojciecha Glanca wielokrotnie się spełniały. Do ostatnich najgłośniejszych należały sprawdzone przepowiednie dotyczące śmierci księcia Filipa, wybuchu w Bejrucie a także budowy płotu kolczastego na wschodnich granicach.

Widzowie kanału na YouTube wykazali wielkie zaniepokojenie ostatnimi przepowiedniami i jest to w pełni zrozumiałe. Jasnowidz zawsze stara się, aby jego kanał był dla widzów motywujący i dający nadzieję. Tym razem niestety zabrakło trochę elementów pocieszających. Wizja okazała się krwawa, czarna i przerażająca.

ZOBACZ TAKŻE: „SORRY, ALE MASZ GORSZE AUTO” – KOBIETA Z BMW NIE USTĄPIŁA PIERWSZEŃSTWA, BO – JAK TWIERDZI – JEŹDZI LEPSZYM SAMOCHODEM. NAGRANIE HITEM POLSKIEGO INTERNETU! TO TRZEBA ZOBACZYĆ [WIDEO]

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.