Władimir Putin wklejony do relacji z cerkwi! Internauci: „magicznie znika”

Władimir Putin

Władimir Putin uczestniczył w obchodach świąt Wielkanocnych. A przynajmniej tak informują rosyjskie media. Z kolei Ukraińska Niezależna Agencja Informacyjna dopatrzyła się wielu nieprawidłowości podczas relacji z ceremonii, w której rzekomo miał brać udział prezydent Rosji. Po raz kolejny mamy do czynienia z niedokładnym montażem? Koniecznie zobaczcie nagrania!

Rosyjska propaganda

Rosyjskie media dzielą się ze swoimi obywatelami jedynie wybranymi informacjami i to przekazanymi w odpowiedni sposób. Nie od dziś mówi się o zakłamanej propagandzie, którą każdego dnia faszerowani są Rosjanie.

Atak Rosji na Ukrainę oraz przekazywane w tym temacie informacje udowodniły, że rosyjskie media wielokrotnie posługiwały się nieudolnym montażem, a przekazywane wiadomości były nierzetelne i nieprawdziwe.

ZOBACZ TAKŻE: NIEPOKOJĄCE ZACHOWANIE WŁADIMIRA PUTINA – UWAGĘ ZWRACA TWARZ PREZYDENTA ROSJI… [WIDEO]

Władimir Putin wklejony do relacji z cerkwi

Na dniach w Rosji obchodzone były święta Wielkanocne. Z relacji rosyjskich mediów wynika, że Władimir Putin miał uczestniczyć w uroczystej ceremonii w cerkwi.

Jak zauważyła Ukraińska Niezależna Agencja Informacyjna, Władimir Putin „znikał” z niektórych kadrów pochodzących ze świątyni. Żeby tego było mało, miał na sobie identyczny strój jak w ubiegłym roku. Głębsza analiza pozwoliła stwierdzić, że postać prezydenta Rosji została wklejona do relacji z cerkwi.

„Ten sam garnitur, ten sam krawat, ta sama koszula, ta sama świeca, to samo tło, ten sam zegarek” – napisano na Telegramie, porównując ubiór Putina do ceremonii z 2021 roku.
Fragment ceremonii możecie zobaczyć na poniższym nagraniu:

To jednak nie koniec zaskakujących informacji. Nieścisłości pojawiły się również jeśli chodzi o ilość wiernych w świątyni. Czasem jest ich cała masa, z kolei na innych kadrach widać puste ławki. Ponadto na rzekomej ceremonii z tego roku Putin stał obok swoich ochroniarzy i mera Moskwy w pustej świątyni, czyli dokładnie tak, jak było w 2021 roku.

 

źródło: twitter.com, facebook.com, zdjęcie – screen Twitter

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.