Kolejne nagranie z Putinem – tym razem z cerkwi. Uwagę przykuwa jego twarz [WIDEO]

kolejne nagranie z putinem

Kolejne nagranie z Putinem w roli głównej obiegło sieć! Tym razem wszystko miało miejsce w jednej z moskiewskich cerkwi, gdzie sprawowano uroczyste nabożeństwo. Pojawił się na nim właśnie sam Putin. Kamery uchwyciły kolejne podejrzane zachowania Rosjanina. Obserwatorzy znów zaczęli spekulować na temat potencjalnej choroby Władimira Putina. Uwagę zwraca się na jego twarz, mimikę, oraz nerwowe zagryzanie ust. Wszystko można zobaczyć w materiałach załączonych w dalszej części tekstu.

Kolejne nagranie z Putinem – tym razem z cerkwi. Uwagę przykuwa jego twarz [WIDEO]

Temat zdrowia Władimira Putina w ostatnim czasie powtarza się niemal w kółko. Trudno jednak aby było inaczej, biorąc pod uwagę sytuację na Ukrainie, która została zaatakowana właśnie przez Rosję. Wszystko dodatkowo podsycają coraz to nowsze nagrania z Putinem w roli głównej. Niedawno mówiono o materiale z jego spotkania, na którym rozmawiał z ministrem obrony narodowej Siergiejem Szojgu. Wtedy zwrócono uwagę na jego dziwną pozę oraz kurczowe ściskanie stołu, przy którym siedział. Teraz natomiast Putin odwiedził cerkiew. Wszystko przy okazji uroczystego nabożeństwa. Obecne były tam kamery, które uchwyciły jego kolejne niecodzienne gesty.

Obserwatorzy zwrócili uwagę przede wszystkim na wyraz twarzy Putina, oraz usta, które kurczowo zaciskał. Ponadto portal o2.pl pisze o niepewności i strachu, który widniał na jego obliczu. Mówi się też o tym, że Putin nie panuje już zupełnie nad tikami nerwowymi.

ZOBACZ TAKŻE: ALEKSANDR ŁUKASZENKA POWIEDZIAŁ TO O POLSCE. TOTALNY ABSURD!

Dziwaczne zachowanie Putina podczas mszy w cerkwi – tak opisują to media

Bardzo dokładnie nad zachowaniem Putina podczas mszy, pochył się portal o2.pl. Czytamy tam analizę postawy Władimira Putina:

69-letni polityk zagryzał wargi, ściskał świecę i nie panował nad mięśniami swojej twarzy. Robił dziwne grymasy, a momentami niespokojnie, chaotycznie kręcił głową. Widać było, że próbuje nad sobą zapanować, lecz nie jest w stanie.

Ten sam portal, powołując się na dziennik „The Sun” snuje hipotezy dotyczące ewentualnych dolegliwości Putina. Pojawiają się tam wzmianki o chorobie Parkinsona, lub zaawansowanego stadium raka, który może objawiać się utratą kontroli nad układem nerwowym. Zachowanie Putina można zobaczyć na poniższym materiale:

źródło: o2.pl, YouTube; foto: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.