Władimir Putin ma problemy ze zdrowiem psychicznym? Eksperci przerywają milczenie!

to może rozwścieczyć putina

Od 24 lutego trwa agresja Rosji na Ukrainę. Żołnierze atakują cywili, niszczą budynki mieszkalne, a także używają broni zakazanej przez Konwencję Genewską. W związku z tak brutalnym najazdem oraz władzą absolutną przywódcy Federacji Rosyjskiej, pojawiły się spekulacje, czy Władimir Putin ma problemy ze zdrowiem psychicznym. Eksperci zabrali głos w sprawie.

Atak Rosji na Ukrainę

Każdy kolejny dzień agresji Rosji na Ukrainę wiążę się z mnóstwem tragicznych wiadomości. Rosjanie nie od dziś prowadzą niehumanitarne walki, a niektórzy z żołnierzy, którzy zostali pojmani w niewolę przyznają, że nie mieli pojęcia, iż jadą na wojnę. Tylko dziś wielokrotnie złamano Konwencję Genewską używając nie tylko broni wodorowej, ale także atakują budynki mieszkalne oraz cywilów. Rosjanie korzystają także niehumanitarnych i zakazanych pocisków kasetowych, a wszystko to pod despotycznymi rządami Władimira Putina.

ZOBACZ TAKŻE: ZAKAZANA BOMBA TERMOBARYCZNA SPADŁA NA UKRAINĘ

Władimir Putin ma problemy ze zdrowiem psychicznym?

Wiele osób twierdzi, że prezydent Rosji nie ma hamulców i zdolny jest do wszystkiego. Pojawiają się również spekulacje, że ma problemy ze zdrowiem psychicznym, stąd decyzja o tak brutalnej wojnie. Głos w sprawie zabrali eksperci, którzy zwrócili uwagę na kolejne aspekty z życia Putina. Otóż jak informują amerykańscy urzędnicy powołujący się na źródła wywiadowcze:

„Putin został całkowicie odizolowany od otoczenia, częściowo z powodu Covid-19. Jest teraz w zasadzie sam, całkowicie odcięty od swoich doradców, odizolowany geograficznie. Jedyni ludzie, którzy z nim rozmawiają, to jego pochlebcy” 

Ponadto źródła wywiadowcze sugerują, że Władimir Putin w ostatnim czasie nie rozmawiał nawet z oligarchami, mającymi wpływ na jego decyzje.

Ponadto na stan psychiczny Putina niewątpliwie mogła wpłynąć skuteczna obrona kraju przez Ukraińców. Rosyjscy żołnierze nie wypełnili bowiem swoich planów, a ponadto pojawiło się wiele problemów logistycznych, m.in. brak paliwa.

Warto podkreślić, że jakiekolwiek rozmyślania na temat stanu psychicznego Putina są jedynie sugestiami, a nie diagnozami.

 

źródło: rmf24.pl, zdjęcie – pixabay.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.