Pokazali racje żywnościowe rosyjskiego wojska. Szok! [WIDEO]

pokazali racje żywnościowe

Pokazali racje żywnościowe rosyjskiego wojska! Wszystko wskazuje na to, że są przeterminowane nawet 7 lat! Opublikowany w sieci materiał, na którym Ukraińcy otwierają rosyjskie racje żywnościowe dla wojska, wywołał ogromne zainteresowanie na całym świecie. To niejako potwierdzenie kondycji walczących na Ukrainie Rosjan. Mianowicie, wiele mówi się o tym, że są źle wyżywieni oraz zdezorientowani. Nie spodziewali się też tak wielkiego oporu obrońców Ukrainy. Wideo z rosyjskimi racjami żywnościowymi, których termin spożycia mijał 2015 roku, zobaczycie w dalszej części tekstu.

Pokazali racje żywnościowe rosyjskiego wojska. Po prostu szok! Przeterminowane nawet o 7 lat [WIDEO]

Racje żywnościowe rosyjskiego wojska przeterminowane nawet o 7 lat?! Wszystko na to wskazuje! O bardzo słabej kondycji rosyjskiego wojska, które najechało Ukrainę, mówi się w ostatnich dniach coraz więcej. Inwazja ma iść kompletnie nie po myśli najeźdźców. Ponadto bardzo niskie ma być morale rosyjskich żołnierzy. Ukraińcy przyznają, że wojska z Rosji są zagubione i nie do końca wiedzą, gdzie zmierzają. Udowadniają to liczne nagrania, publikowane w sieci. Jednakże w ostatnim czasie najwięcej mówi się o jednym, które dotyczy rosyjskich racji żywnościowych, które tamtejsze wojsko wydaje swoim żołnierzom. Wszystko opublikowano na Twitterze strony NEXTA – można to zobaczyć poniżej:

Z powyższego nagrania wynika jasno, że termin przydatności do spożycia widzianej na materiale racji żywnościowej, minął w 2015 roku. Wygląda więc na to, że właśnie takim prowiantem są karmieni rosyjscy żołnierze. NEXTA napisała:

Wojsko #Ukrainian pokazało, z czego składa się racja #Russian. Jego data ważności minęła siedem lat temu.

ZOBACZ TAKŻE: DRAMATYCZNE ZDJĘCIA SATELITARNE NIEOPODAL KIJOWA. KONWÓJ ROSYJSKICH WOJSK MA JUŻ PONAD 60 KILOMETRÓW DŁUGOŚCI – CO SZYKUJĄ ROSJANIE?

„Data ważności 2015 rok. 2015, cholera rozumiesz? Teraz jest luty 2022.”

Portal RMF24.pl tłumaczy słowa ukraińskiego żołnierza, który rozpruwa paczki z rosyjskimi racjami żywnościowymi dla wojska. Padają tam bardzo mocne i dające do myślenia słowa:

Data ważności 2015 rok. 2015, cholera rozumiesz? Teraz jest luty 2022. Giniecie w Ukrainie i nie wiecie za co, i jeszcze was, cholera, karmią przeterminowanym suchym prowiantem.

źródło: RMF24.pl, Twitter, NEXTA, źródło zdjęcia: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.