Anonymous przesyła wiadomość do Putina! „To tylko kwestia czasu i ujawnimy…”

anonymus

Anonymus przesyła wiadomość do Władimira Putina! Nadal nie milkną echa działalności najpopularniejszej na świecie grupy hakerskiej, która od momentu wybuchu wojny skutecznie uprzykrza życie Rosjanom. Teraz głośno jest o wiadomości, jaką Anonymus wystosowali do samego Putina. Pojawiło się w niej kilka naprawdę interesujących kwestii. I choć trudno wierzyć aby prezydent Rosji się tym bardzo przejął – hakerzy już niejednokrotnie udowodnili, że są w stanie zdziałać naprawdę wiele. „To tylko kwestia czasu i ujawnimy…„.

Anonymus przesyła wiadomość do Putina! „To tylko kwestia czasu i ujawnimy…”

Najsłynniejsza grupa hakerska na świecie nadal nie daje spokoju Rosji! Wszystko po bezprecedensowym ataku Rosjan na Ukrainę. Anonymus już teraz mocno dali się we znaki państwu agresora. Zaczęło się od „unieruchomienia” stron rządowych i informacyjnych w Rosji, natomiast teraz grupa wystosowała specjalną wiadomość prosto do Władimira Putina. W niej pojawiła się między innymi zapowiedź ujawnienia afer, które mają doszczętnie skompromitować rosyjskiego przywódcę.

Portal RMF24.pl przytacza wiadomość hakerów do Putina:

To tylko kwestia czasu i ujawnimy brudy, które starałeś się ukryć przed narodem, który okłamałeś, by dojść do władzy. […] Nigdy nie zapomnimy twoich kłamstw i osób, które zginęły pod rządami twojego reżimu – choć ty mogłeś o nich zapomnieć.

ZOBACZ TAKŻE: DRAMATYCZNE ZDJĘCIA SATELITARNE NIEOPODAL KIJOWA. KONWÓJ MA JUŻ PONAD 60 KILOMETRÓW DŁUGOŚCI. CO SZYKUJĄ ROSJANIE? [FOTO]

Włamaniem do systemów komunikacji rosyjskich wojsk, wyciek ważnych numerów telefonów, włamanie się do rosyjskich telewizji

Szereg działań hakerów przeciwko Rosji jest naprawdę bardzo szeroki. Mianowicie, Anonymus już na samym początku agresji Rosji na Ukrainę zapowiedzieli, że wypowiadają cyberwojnę rosyjskiemu rządowi:

Na efekty działań grupy nie trzeba było czekać długo. Najwięcej mówiło się jednak o włamaniu do systemów rosyjskich telewizji. Wskutek, zamiast propagandowego przekazu, widzowie w Rosji oglądali prawdę o sytuacji jaka ma miejsce na Ukrainie.

źródło: RMF24.pl, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.