Wizja Krzysztofa Jackowskiego na sierpień – słowa jasnowidza napawają optymizmem!

Jasnowidz Krzysztof Jackowski

Najnowsza wizja Krzysztofa Jackowskiego z pewnością zaciekawi wczasowiczów, którzy chcą spędzić urlop w Polsce. Wieści są wyjątkowo pozytywne i z pewnością ucieszą wielu z Was. Jego słowa nie spodobają się jednak rolnikom, których plony może zniszczyć nadciągająca susza.

Wizja Krzysztofa Jackowskiego na sierpień

Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy polski jasnowidz, który regularnie dzieli się swoimi wizjami, uspokajając lub ostrzegając Polaków. Umiejętności wizjonera są niezwykle imponujące, a sam Krzysztof powiedział, że jego przepowiednie sprawdzają się w aż 80%. Mężczyzna wielokrotnie współpracował również z policją i śledczymi, pomagając w rozwikłaniu trudnych zagadek, co często skutkowało pozytywnym zakończeniem spraw.

Tym razem w rozmowie z Super Expressem, Jackowski podzielił się wizją na przyszły miesiąc. Okazuje się, że prognozy dotyczące pogody rysują się niezwykle optymistycznie. Jasnowidz zapewnił, że sierpień będzie słoneczny, ciepły i przyjemny. Nasz kraj ominą nawałnice, deszcze i burze, a wczasowicze będą mogli cieszyć się pełnią lata.

W moim poczuciu sierpień będzie takim uspokojeniem, mówię teraz o Polsce, uspokojeniem lata. Po tym, co się działo w czerwcu i lipcu, po tych gwałtownych zjawiskach, co jest rzeczą naturalną, nadejdzie czas zdecydowanie spokojniejszy -powiedział Jackowski.

ZOBACZ TAKŻE: PRZEPOWIEDNIA ŚW. MALACHIASZA ZWIASTUJE KONIEC KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO – PRZERAŻAJĄCA WIZJA IRLANDZKIEGO DUCHOWNEGO

Wizja Krzysztofa Jackowskiego zahacza również o początek września. Wówczas pogoda także ma nas rozpieszczać. W tym czasie ma pojawić się zaledwie kilka deszczowych dni. Niepokojące informacje są skierowane jednak do rolników, których uprawy może zniszczyć nadciągają susza i prażące słońce.

Uważam, że sierpień pod względem pogody będzie spokojny i bardzo ładny. Zaznaczam, że wyjątkiem mogą być dwa czy trzy dni. To rzecz normalna. (…) Mam również wrażenie, że sierpień będzie najbardziej suchym miesiącem w tym roku. Nie znaczy to jednak, że wcale nie popada deszcz. Podsumowując, to będzie suchy i ciepły miesiąc.

Nie pozostaje nam nic innego jak wykorzystać piękną pogodę i cieszyć się słonecznym latem!

źródło: se.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.