Przepowiednia św. Malachiasza zwiastuje koniec kościoła katolickiego – przerażająca wizja!

Przepowiednia św. Malachiasza

Przepowiednia św. Malachiasza nie napawa optymizmem i podczas jej czytania czuć niepokój. Duchowny i jasnowidz lata temu powiedział, że koniec kościoła katolickiego nastąpi po śmierci 112 papieża, a jest nim papież Franciszek. 

Przepowiednia św. Malachiasza

Malachiasz z Armagh był irlandzkim duchownym. Przyszedł na świat w 1094 roku i przeżył 52 lata. Był duchownym, który bardzo szybko objął stanowisko biskupa. W swoim życiu miewał mnóstwo wizji i co ciekawe, wiele z nich pokrywało się z rzeczywistością. Swoje proroctwa spisywał w księdze, która rzekomo zachowała się po dziś dzień, jednak trudno jednoznacznie stwierdzić, czy rzeczywiście jest to jego autentyczne dzieło.

Jego najsłynniejszą wizją jest upadek kościoła katolickiego, który według duchownego ma nastąpić po śmierci 112 papieża, czyli obecnie urzędującego Franciszka. Proroctwo to pochodzi z 1139 roku. Malachiasz miał doznać wizji końca kościoła podczas pobytu w Rzymie.

ZOBACZ TAKŻE: PRZEPOWIEDNIA JACKOWSKIEGO SPRAWDZIŁA SIĘ – KOLEJNYM JEJ ETAPEM JEST OGROMNA TRAGEDIA

Zapis wizji składa się z 112 zdań, a jego ostatnie słowa brzmią:

W czasie najgorszego prześladowania Świętego Kościoła Rzymskiego na tronie zasiądzie Piotr Rzymianin, który będzie paść owce podczas wielu cierpień, po czym miasto siedmiu wzgórz zostanie zniszczone i straszny Sędzia osądzi swój lud. Koniec.

Eksperci analizujący tekst św. Malachasza zwracają uwagę na wiele innych poszlak, które mogą wskazywać właśnie na papieża Franciszka. W wizji duchownego opisany jest również przedostatni papież, określony jako „Gloria Olivae” (tłum. „chwała oliwki”), a Benedykt XVI wywodzi się z zakonu benedyktynów, których symbolem jest gałązka oliwna. To jednak nie koniec zaskakujących informacji. Jego poprzednika Malachiasz określił jako „De labora Solis” czyli „Z pracy Słońca”. W dzień urodzin Jana Pawła II miało miejsce zaćmienie słońca. Z kolei o Janie Pawle I pisał jako „De medietate Lunae” (tłum. „z połowy Księżyca”). Albino Luciani został wybrany na papieża, gdy Księżyc wchodził w ostatnią kwadrę.

 

źródło: planeta.pl, popularne.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.