HORROR w Katowicach. Nie żyje 19-latka przejechana przez autobus. Nagranie +18

horror w katowicach

Horror w Katowicach! Nie żyje 19-latka przejechana przez autobus. O dramacie piszą już niemal wszystkie polskie media. Sytuacja miała miejsce przed godziną 6 rano u zbiegu ulic Mickiewicza i Stawowej, czyli w centrum śląskiego miasta. Wszystko zaczęło się od bójki na ulicy. Śmierć poniosła natomiast nastolatka, która próbowała rozdzielić walczącą ze sobą grupę. Wydarzenie budzi wiele kontrowersji, gdyż wygląda to na działanie z premedytacją, którego dopuścił się kierowca. W sieci pojawiło się także makabryczne nagranie z całego zajścia. Zarejestrowały je przynajmniej dwie kamery.

Horror w Katowicach! Nie żyje 19-latka przejechana przez autobus. Kierowca działał z premedytacją?

Dziś cały polski Internet żyje horrorem, jaki w godzinach porannych wydarzył się w Katowicach. Wszystko miało miejsce około godziny 6 nad ranem w okolicach zbiegu ulic Mickiewicza i Stawowej. To w zasadzie samo centrum Katowic.

Jak się okazało, właśnie tam doszło do potrącenia 19-latki przez autobus miejski linii 910. Kierowcą pojazdu był 31-letni mężczyzna. Badanie alkomatem wykazało, że jest trzeźwy. Do badań pobrano jednak jeszcze krew sprawcy wypadku.

Szokujące są jednak okoliczności, w jakich doszło do całego zajścia. Okazuje się bowiem, że na ulicy wywiązała się szarpanina, a potrącona przez autobus 19-latka próbowała załagodzić sytuację. Przynajmniej tak wygląda to na nagraniach. Drastyczne nagrania pokazują też jednak, że potrącenie mogło nie być przypadkowe. Wygląda to bowiem tak, jakby kierowcy puściły nerwy. W pewnym momencie z impetem wjechał w grupę osób stojących na ulicy. Najmniej szczęścia miała nastolatka, która w wyniku obrażeń poniosła śmieć. W sieci pojawiły się przynajmniej dwa nagrania pokazujące bezprecedensową sytuację.

ZOBACZ TAKŻE: WIZJA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO NA SIERPIEŃ. W KOŃCU NIE NAJGORSZE INFORMACJE? SPRAWDŹCIE CZEGO OCZEKIWAĆ!

W sieci pojawiły się nagranie uwieczniające makabryczne zajście. Nie zdecydowaliśmy się na ich publikacje

Od rana w Internecie przewijają się nagrania, na których widać całą sytuację. Są przeznaczone jednak wyłącznie dla osób dorosłych i o mocnych nerwach. Nie zdecydowaliśmy się na ich publikację.

Dziennikarze RMF24.pl donoszą, że kierowca autobusu już trafił do aresztu i czeka na zarzuty.

źródło: RMF24.pl, YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.