Mąż zdradzał żonę, gdy ta zapadła w śpiączkę. Jego kochanką była… teściowa!

Mąż zdradzał ją z teściową

Aż trudno uwierzyć w historię, która przydarzyła się 32-letniej Brazylijce o imieniu Kamilla. Kobieta na 78 dni zapadła w śpiączkę. W tym czasie nią jak i jej 4-letnim synkiem miał zajmować się mąż oraz mama. Nieoczekiwanie doszło zdrady, która zakończyła się małżeństwem.

Mąż zdradzał żonę z teściową

Kamylla wyszła za mąż w 2013 roku, a rok później wraz z mężem powitała na świecie synka. Nic nie wskazywało na to, że wkrótce świat kobiety całkowicie się zwali. Kiedy chłopiec miał 4 lata, 32-latka przeszła poważną operację bariatryczną, która skutkowała udarem. Kobieta zapadła w śpiączkę i spędziła 78 dni na oddziale intensywnej terapii, gdzie była pod stałą opieką lekarzy. Kamylla miała nadzieję, że zarówno mąż jak i matka opiekowali się nią i jej synkiem, jednak po czasie prawda okazała się zgoła inna. Mąż odwiedził ją w szpitalu tylko dwa razy, a matka ani razu.

Kiedy kobieta wróciła do zdrowia, ze szpitala odebrał ją ojciec, który poinformował, że mąż zdradza ją z własną teściową.

W tym okresie moja mama – przysięgam, że już nie mogę nazywać jej matką – chodziła do mojego domu, aby pomóc mężowi opiekować się synem, który miał wtedy 4 lata. Dopiero później dowiedziałam się, że w ciągu czterech miesięcy, które spędziłam w szpitalu, mój były mąż odwiedził mnie tylko dwa razy, a moja matka wcale – wyznała Kamilla na łamach Marie Clarie.

Żeby tego było mało, para wkrótce się pobrała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kamylla Melo (@kamyllaa.melo)

 

ZOBACZ TAKŻE: UGLY BABY CHALLENGE CORAZ POPULARNIEJSZY NA TIK TOKU – RODZICE POKAZUJĄ W SIECI SWOJE „BRZYDKIE” DZIECI!

Kamilla podczas wywiadu wyznała, że nie miała dobrych relacji ze swoją matką. Co więcej uważała, że matka konkurowała i rywalizowała z nią o względy płci przeciwnej. Zauważyła to będąc jeszcze nastolatką.

 

źródło: parenting.pl, thesun.co.uk

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.