Wielka zadyma na basenie w Berlinie. Pobiła się setka wypoczywających [WIDEO]

wielka zadyma na basenie

Wielka zadyma na basenie w Berlinie. Jak podają media na całym świecie, udział wzięło w niej około sto wypoczywających tam osób. We wszystko wmieszać musiała się policja, bo ochrona obiektu nie była w stanie zapanować nad nagłymi wydarzeniami. Wiadomo co doprowadziło do wielkiej awantury. Powód może zaskoczyć sporo osób. Ostatecznie doszło do kilku zatrzymań. W sieci pojawiły się nagrania, na których widać całe zajście. Trzeba przyznać, że naprawdę sporo się tam działo. Materiały zobaczycie poniżej!

Wielka zadyma na basenie w Berlinie. Pobiła się setka wypoczywających, w sieci opublikowano nagranie z zadymy. Działo się! [WIDEO]

Nie tak wyobrażali sobie spędzenie wolnego czasu wypoczywający na sporym basenie w Berlinie. Jak czytamy w RMF24.pl i innych światowych mediach, do niesłychanych zdarzeń doszło na pływalni w dzielnicy Steglitz. Wstępne szacunki mówią, że pobiło się tam… nawet sto osób.

Do starcia tak wielkiej ilości wypoczywających doszło w minioną, niezwykle upalną niedzielę. Właśnie wtedy odkryty berliński basen przyciągnął tłumy. Jak się okazało, nad taką liczbą osób było bardzo trudno zapanować i wystarczył jeden mały punkt zapalny, aby doszło do gigantycznej awantury. A skoro o punkcie zapalnym mowa – policji udało się ustalić, co sprowokowało tak wielką zadymę. Mianowicie, miało chodzić o… polewanie się wodą. Niektórym osobom tego typu zabawa się nie spodobała, a w wyniku tego można było oglądać takie obrazki, jak na nagraniu poniżej. Trzeba przyznać, że na basenie było naprawdę gorąco – i to nie tylko w dosłownym tego słowa znaczeniu. Materiał poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: Cwaniak z BMW mocno się zdziwił. Z malutkiego Nissana wyszedł wielki facet [WIDEO]

Poszło o polewanie się wodą z zabawkowych pistoletów. Policja zatrzymała kilka osób

Szczegółowe dochodzenie wyjaśniło, że poszło o polewanie się wodą z zabawkowych pistoletów. Właśnie to miało wywołać pierwsze spięcia. Gdy do akcji wkroczyła ochrona obiektu, sytuacja stała się jeszcze poważniejsza. Portal RMF24.pl podaje, że w ruch poszły nie tylko pięści, ale również… nóż.

Na miejsce przybyło naprawdę wielu policjantów. Mówi się o kilkunastu radiowozach i nawet kilkudziesięciu funkcjonariuszach. Zatrzymali oni 4 osoby – jak czytamy w RMF24.pl „Niemców i Saudyjczyka w wieku od 15 do 23 lat”.

źródło: RMF24.pl, Twitter; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.