Cwaniak z BMW mocno się zdziwił. Z malutkiego Nissana wyszedł wielki facet [WIDEO]

cwaniak z bmw mocno się zdziwił

Cwaniak z BMW mocno się zdziwił! W polskiej sieci głośno jest o jednym z nowszych nagrań, które pojawiło się na znanym kanale STOP CHAM w serwisie YouTube. W roli głównej wystąpił tam kierowca niebieskiego BMW, który poprzez bardzo nieładny i niebezpieczny manewr próbował wcisnąć się przed jedno z aut, które stało w korku do świateł. Prowadzący Nissana okazał się jednak niezłomny i chwilę później doszło do konfrontacji obu kierowców. Pan z BMW jednak mocno się zdziwił, gdy jego oponent wyszedł z malutkiego pojazdu… Wideo znajdziecie poniżej!

Cwaniak z BMW mocno się zdziwił. Z malutkiego Nissana wyszedł wielki facet [WIDEO]

Internauci uwielbiają takie nagrania, jakie ostatnimi czasy pojawiło się na popularnym kanale STOP CHAM w serwisie YouTube. Co ciekawe, w roli głównej wystąpił tam kierujący BMW i okazał się on czarny charakterem całej historii. Jak widać na opisywanym materiale – panu z BMW bardzo się spieszyło. W korku do świateł próbował w nieelegancki sposób wcisnąć się przed poprzedzającego go Nissana. Kierowca Micry nie dał jednak za wygraną, co spodobało się komentującym. Chwilę później doszło do potyczki słownej, aż w końcu kierujący niebieskim BMW wysiadł z pojazdu i ruszył w kierunku Nissana.

Jakież było jego zdziwienie, gdy z malutkiego pojazdy wysiadł wielki facet, przynajmniej o głowę wyższy od posiadacza BMW. W opisie pod nagraniem sytuację nakreślono w sposób następujący (pisownia oryginalna):

Kierowca BMW kontra kierowca Nissana. Bezsensowne wyprzedzanie i opór kierowcy przy wpuszczeniu na pas. „Osiłek” z Nissana ostudził zapędy drugiego kierowcy. „Panu z BMW strasznie się spieszyło – wcześniej było widać ze kierowca jest nerwowy i próbowałam wyprzedać po jednym aucie. Chciał … tego Pana wyprzedzić, ale bardzo chamsko chciał się wcisnąć i drugi kierowca nie chciał go wpuścić . Finalnie … kierowca BMW wysiadł z auta z pretensjami . Kierowca z czarnego auta poprosił nas o filmik i prawdopodobnie poszedł na policję”.

 

Internauci dali popis w komentarzach – na kierowcy BMW nie zostawili suchej nitki

Jak łatwo się domyślić, w komentarzach pod filmem na kierowcę BMW wylała się fala nieprzychylnych wpisów. Kilka z nich cytujemy poniżej:

Co ci ludzie robią z tym zaoszczędzonym czasem wyprzedzając jedno auto w ruchliwych miastach i będąc u celu 1.5 sekundy szybciej?

I te zdziwienie gdy z micry wysiada koleś prawie o głowę wyższy.

Jak ja to uwielbiam. Chciał przycwaniakować i trafił na większego cwaniaka…

ZOBACZ TAKŻE: Zacznie się pod koniec wakacji. Popularny jasnowidz ma bardzo złe wieści dla Polaków

źródło: o2.pl, YouTube; foto: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.