To zrobili rowerzyści w Mielcu. Kierowca nie wytrzymał – działo się! [WIDEO]

to zrobili rowerzyści w mielcu

To zrobili rowerzyści w Mielcu! Nie trzeba było długo czekać, aby napisał się kolejny rozdział odwiecznej walki rowerzystów z kierowcami. W sieci opublikowano nowe nagranie, na którym widać furię na przejściu na pieszych. To właśnie tam nierozważne zachowanie pewnej pary sprawiło, że kierujący pojazdem się wściekł. Wszystko – wraz z mocną rozmową, która z czasem przerodziła się w kłótnię – zarejestrowała kamerka samochodowa. Kto miał rację w tym przypadku? Zobaczcie sami! Nagranie znajdziecie poniżej.

To zrobili rowerzyści w Mielcu. Kierowca nie wytrzymał – ostra kłótnia na pasach [WIDEO]

Odwieczna „wojna” między kierowcami a rowerzystami trwa w najlepsze. Prowadzących pojazdy irytuje fakt, że rowerzyści poruszają się drogami nawet wtedy, gdy obok biegnie ścieżka rowerowa. W sieci aż roi się od nagrań, gdzie widać utarczki słowne, a nawet walki rowerzystów i kierowców. Jak widać, kolejny rozdział ten niekończącej się historii napisano właśnie teraz. W sieci opublikowano bowiem nagranie, gdzie zarejestrowaną interesującą sytuację z Mielca. Film trafił na popularny kanał STOP CHAM w serwisie YouTube. O co poszło tym razem?

Z materiału wideo jasno wynika, co tak bardzo zdenerwowało kierowcę. Poszło o to, że rowerzyści przejechali przez przejście dla pieszych, zamiast bezpiecznie przeprowadzić rower. Nagrywający najpierw ich obtrąbił, a następnie zwrócił im uwagę, dlaczego nie powinni tak postępować. Spotkało się z to z ich agresywną reakcją. Wszystko można zobaczyć na poniższym materiale:

ZOBACZ TAKŻE: Wielka zadyma na basenie w Berlinie. Pobiła się setka wypoczywających [WIDEO]

„Nie chcę cię zabić”. Rowerzysta odgrażał się, że „wyjdzie do kierowcy”

Jak widać na powyższym materiale, w pewnym momencie zrobiło się naprawdę gorąco. Rowerzyści nie rozumieli swojego błędu, natomiast kierowca nie odpuszczał:

Ale to się przeprowadza rower. Nie chcę cię zabić. Ktoś kiedyś nie zahamuje i po co ci to?

W odpowiedzi na zarzuty, rowerzysta zagroził, że „wyjdzie do kierowcy”. Internauci natychmiast wytknęli ten fragment i wyśmiali sytuację. Ponadto większość komentujących poparła nagrywającego. Poniżej kilka z ciekawych wpisów na ten temat (pisownia oryginalna):

Ja naprawdę nie mam pretensji do rowerzystów, że przejeżdżają przez przejście dla pieszych (nikt z nas nie jest święty), ale oczekuję, że zachowają rozsądek, i będą przejeżdżać z zachowaniem rozsądnej prędkości i z uwagą na otoczenie. Tylko tyle i aż tyle.

„Wyjść do Ciebie” mówi chłop na rowerze.

Szczerze, często jadę rowerem do szkoły i spowrotem i według mnie można przejechać przez pasy jak nikogo na drodze nie ma ale jak jest się na ruchliwej drodze to nawet dla własnego bezpieczeństwa schodzę.

źródło: o2.pl, YouTube; foto: YouTube – STOP CHAM

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.