Wezbrana rzeka i ludzie na moście. Głupota czy odwaga? [WIDEO]

wezbrana rzeka

Wezbrana rzeka i ludzie na moście – nagranie przyprawia o gęsią skórkę, a wszystko miało miejsce wczoraj! Sytuacja zarejestrowana na kamerze działa się w dolinie Pabbar w Indiach. Niszczycielski żywioł groził porwaniem całej konstrukcji, jednakże idący po niej ludzie, zdawali nic sobie z tego nie robić. W sieci wybuchła burza, pojawiają się także pytania – jest to objaw głupoty, a może nadzwyczajna odwaga i pewność siebie? Zobacz zatrważające wideo!

Wezbrana rzeka i ludzie na moście – głupota czy odwaga?

Sieć w dniu wczorajszym obiegło nagranie, które miało zostać zarejestrowane jeszcze tego samego dnia. Sytuacja, którą można oglądać na materiale wideo, po prostu przeraża. Widać tam niezwykle wezbraną rzekę, przez którą przechodzi wątły, drewniany mostek. Można odnieść wrażenie, że z potężną siłą żywiołu, nie ma on żadnych szans. Tymczasem, jak gdyby nigdy nic, podróżują nim ludzie. Głupota? Odwaga? Internauci nie pozostawiają na nich – nomen omen – suchej nitki. Poniżej można zobaczyć, jak wyglądała opisywana przeprawa!

Nagroda Darwina dla śmiałków

W sieci pojawiają się ironiczne komentarze, nawołujące do odnalezienia śmiałków z drewnianego mostu i wręczenia im Nagrody Darwina. Wszystko przez to, że nie zważając na własne zdrowie lub życie, zdecydowali się na diabelską przeprawę.

O sytuacji napisano także na popularnej stronie w portalu Facebook – Kataklizmy w Polsce i na Świecie. Wpis, który na temat zdarzenia zamieścił autor wspomnianego fanpage, można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: KOLIZJA BEATY SZYDŁO W KRAKOWIE! MANDAT I PUNKTY KARNE!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.