Beata Szydło spowodowała kolizję w Krakowie! 450zł mandatu

Beata Szydło

Beata Szydło spowodowała kolizję w Krakowie! Całe zdarzenie miało miejsce wczoraj w godzinach wieczornych. Polska polityk na skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną – według relacji świadków – wjechała, gdy zapalona była zielona strzałka umożliwiająca warunkowe włączenie się do ruchu. Kierująca jednakże nie zatrzymała się przed nią i wjechała wprost pod inny pojazd. Kierowca drugiego auta, poszkodowany w wypadku, opowiada, że jego pojazd nadaje się do kasacji.

Beata Szydło spowodowała kolizję w Krakowie

Zdarzenie drogowe z udziałem polskiej polityk miało miejsce w Krakowie wczoraj, w godzinach wieczornych. Przed tym, europoseł Beata Szydło wraz z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim, składała kwiaty na grobie Lecha i Marii Kaczyńskich na Wawelu. Właśnie po tym miało dojść do kolizji. Świadkowie zdarzenia informują, jakoby Beata Szydło na skrzyżowanie wjechała nie ustępując pierwszeństwa prawidłowo jadącemu dostawczemu Oplowi. Choć miała zieloną strzałkę warunkową, nie zatrzymała się przed skrzyżowaniem, aby upewnić się, że bezpiecznie może na nie wjechać. Skutkiem było zderzenie z innym pojazdem.

450 złotych mandatu oraz 6 punktów karnych

Na miejsce zdarzenia przybyła policja, a funkcjonariusze natychmiast przystąpili do czynności. Okazało się, że oboje kierujący byli trzeźwi. Winną całego zajścia rzeczywiście wskazano Beatę Szydło. Przyjęła ona mandat wysokości 450 złotych. Dodatkowo policjanci na jej konto dorzucili 6 punktów karnych. Na szczęście nikt z biorących udział w kolizji nie wymagał hospitalizacji.

Beata Szydło

Portal fakt.pl donosi ponadto, jakby kierowca który brał udział w zderzeniu, miał wkrótce po kolizji zadzwonić na gorącą linię RMF. Tam powiedział, że jego auto w wyniku zderzenia nadaje się do kasacji. Informacji tej nie potwierdził Mateusz Drwal z małopolskiej policji, przyznał jednak, że samochód rzeczywiście poważnie ucierpiał w wyniku całego zajścia.

ZOBACZ TAKŻE: W NIEMCZECH POCIĄG WJECHAŁ W POLSKIEGO TIRA! STARTY WYNOSZĄ OKOŁO 150 TYSIĘCY EURO!

źródło zdjęcia: polsatnews.pl, tvn24.pl,

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.