Undercity Festival 2019 [bilety, line up, miejsce, data]

Lato już za nami, jednak nie oznacza to, że festiwale muzyczne dobiegły końca. Okazuje się, że nadchodzący czas może zaskoczyć fanów muzyki – oczywiście pozytywnie! Już niedługo, wielbicieli elektroniki czeka jedno z bardziej intrygujących wydarzeń – Undercity Festival 2019! Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje – gdzie kupić bilety, line up, datę. 

Undercity Festival 2019 miejsce data

Na szczęście organizatorzy festiwali muzycznych dbają o miłośników muzyki, zapewniając im całoroczny dostęp do najlepszych występów na żywo. Niech nikogo nie zmyli fakt, iż z końcem lata, skończą się również imprezy muzyczne. Nic bardziej mylnego! Dzięki Follow The Step oraz ekipy z klubu Smolna, już 2 listopada będziecie mogli przenieść się w zupełnie inny wymiar. Po Audioriver, to kolejny ważny punkt na mapie, którego nie można ominąć. Gdzie natomiast odbędzie się Undercity Festival? Na warszawskim Torwarze, który regularnie odwiedzany jest przez polskie oraz światowe gwiazdy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

UNDERCITY_2019: P0CZĄTEK K0ŃCA* *miasta jakiego znacie

Post udostępniony przez Undercity (@undercitypl)

Undercity Festival 2019 bilety, line-up

Ważna informacja dla zainteresowanych – bilety dostępne są na stronie followthestep.pl. Możecie je tam kupić za cenę 199 złotych. Patrząc na artystów to z pewnością dobra inwestycja. Światowej sławy gwiazdy, jak i polscy reprezentanci zawładną Torwarem już niedługo! Warto wziąć znajomych i rozpocząć przygotowania do całonocnej imprezy.

ZOBACZ TAKŻE: SYSTEM OF A DOWN [DATA, BILETY, MIEJSCE]

Line up wygląda obiecująco, gdyż już przy pierwszych ogłoszeniach było wiadomo, że szykuje się silna ekipa. Mowa chociażby o pochodzącej z Birmingham – Rebekah. Co ciekawe, jeżeli są osoby, które po Audioriver czują niedosyt (chociaż ta impreza wzbudza w większości ogromny zachwyt) mogą kolejny raz usłyszeć na żywo gwiazdy takie jak: Kölsch oraz FJAAK. Chcemy również przypomnieć, że nie zabraknie weteranów polskich festiwali, oraz jednego z najbardziej rozpoznawalnych, polskich duetów na światowej scenie elektroniki: Catz’n’Dogz!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

UNDERCITY 2019 THIRD_ANNOUNCEMENT

Post udostępniony przez Undercity (@undercitypl)

Pojawią się też: Claptone, Błażej Malinowski, Apollonia, Pete Tong czy I hate models. To zdecydowanie miejsce, w którym warto być!

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.