System Of A Down zagrają w Polsce! Data, miejsce, bilety

System Of A Down zagrają w Polsce! Już 4 października rusza sprzedaż biletów. Amerykański zespół zagra w ramach swojej europejskiej trasy koncertowej. Odwiedzą również Holandię, Niemcy, Czechy, Węgry, Szwajcarię i Szwecję.

SOAD – kim są?

System Of A Down to amerykański zespół grający muzykę rockową i metalową. Istnieją od 1994r., a po swojej 4-letniej przerwie wznowili działalność. Do obecnego składu zaliczają się: Serj Tankian – gitara elektryczna, śpiew, instrumenty klawiszowe, Daron Malakian – gitara elektryczna, wokal wspierający, Shavo Odadjian – gitara basowa i John Dolmayan – perkusja. Jest to trzeci koncert tego zespołu w Polsce. Grali wcześniej w Łodzi i Krakowie. SOAD słynie z oszałamiających koncertów, a swój sukces zawdzięczają swoim trzem płytom, które zdobyły szczyty listy Billboard.

CZYTAJ TAKŻE: 22-LATEK JECHAŁ NIEMAL 240KM/H. „LUBIĘ TAK JEŹDZIĆ”

Data, miejsce, bilety

Póki co znane są 3 terminy, w których będą sprzedawane bilety na koncert System Of A Down. Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy już w środę 2 października od około godziny 10:00 i potrwa do 4 października. W czwartek 3 października o godzinie 10:00 odbędzie się przedsprzedaż dla użytkowników zarejestrowanych na LiveNation.pl – potrwa do piątku godziny 9:00. Regularna sprzedaż biletów planowana jest od 4 października. Wejściówki będą dostępne na stronie LiveNation.pl. Koncert odbędzie się w Krakowie na Tauron Arenie. Ponadto jako support wystąpi zespół O.R.k.

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.