Ukradł z Paczkomatu laptopa, którego wcześniej kupił przez Internet

ukradł z paczkomatu laptopa

Ukradł z Paczkomatu laptopa, którego wcześniej kupił przez Internet. O niecodziennej sytuacji informuje portal Wirtualne Media oraz tvn24.pl, powołując się na oficjalny komunikat policji. Do zdarzenia miało dojść w Zgorzelcu na Dolnym Śląsku. Jak podają portale informacyjne, mężczyzna jest już w rękach policji i grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Strona wirutalnemedia.pl informuje, że jak dotąd nie wiadomo, dlaczego ktoś ukradł towar, za który przecież zapłacił.

Ukradł z Paczkomatu laptopa, którego wcześniej kupił przez Internet

Zdumiewające wieści docierają ze Zgorzelca na Dolnym Śląsku. Jak się okazuje, miejsce miało tam włamanie do Paczkomatu, które poskutkowało kradzieżą. Nie byłoby w tym nic aż tak dziwnego, gdyby nie fakt, że mężczyzna ukradł z niego laptopa, którego wcześniej… sam kupił.

Portal tvn24.pl przytacza oficjalne stanowisko policji w całej sprawie. Rzeczniczka komendy ze Zgorzelca, Agnieszka Goguł powiedziała:

Po otrzymaniu wiadomości o dostarczeniu przesyłki włamał się do jednej ze skrytek i ukradł laptopa. W wyniku pracy operacyjnej, na początku stycznia 2022 roku domniemany włamywacz został wytypowany i zatrzymany. Na podstawie zebranych dowodów 26-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem.

Portal wirtualnemedia.pl pisze natomiast:

Mężczyzna kupił wcześniej na jednym z portali sprzedażowych komputer, który zamówił do automatu paczkowego. Następnie po otrzymaniu wiadomości o dostarczeniu przesyłki wyłamał się do jednej ze skrytek i ukradł laptopa o wartości prawie 900 zł.

ZOBACZ TAKŻE: ROSYJSKIE CZOŁGI W GOTOWOŚCI? SIEĆ OBIEGŁY NIEPOKOJĄCE NAGRANIA. WIDAĆ NA NICH BARDZO DUŻE ILOŚCI NALEŻĄCEGO DO ROSJAN SPRZĘTU BOJOWEGO, KTÓRY ZGROMADZONO W JEDNYM MIEJSCU. O CO CHODZI? [WIDEO]

Dlaczego mężczyzna włamał się do Paczkomatu po towar, który wcześniej kupił?

Wiele osób zachodzi w głowę, dlaczego 26-latek zdecydował się na taki ruch. Mówi się, że wartość zamówionego przez niego sprzętu wynosiła około 900 złotych. Wiadomo także, że do włamania z kradzieżą doszło w połowie listopada minionego roku. Dopiero teraz jednak policja wytypowała i zatrzymała podejrzanego w tej sprawie.

Za opisywany występek, mężczyźnie grozi nawet do 10 lat więzienia. Nie podaje się jednak, dlaczego postanowił włamać się po sprzęt, który kupił.

źródło: tvn24.pl, Wirtualne Media

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.