Krzysztof Jackowski o swojej wizji dotyczącej Rydzyka – jaka przyszłość czeka duchownego?

Krzysztof Jackowski o Rydzyku

Jasnowidz Krzysztof Jackowski regularnie szczyci Polaków swoimi wizjami. Nie brakuje przy tym ostrzeżeń i rad, a warto pamiętać, że przewidywania wizjonera spełniają się w ogromnej części. Tym razem Jackowski postanowił wypowiedzieć się na temat ojca Tadeusza Rydzyka. Jaka przyszłość czeka duchownego?

Fenomen Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych wizjonerów, który może pochwalić się międzynarodową sławą oraz uznaniem. Jasnowidz regularnie współpracuje ze służbami, pomagając w rozwikłaniu zagadek kryminalnych. Wizjoner specjalizuje się bowiem w poszukiwaniu zaginionych, a jego wskazówki wielokrotnie pomogły uratować czyjeś życie. Obecnie Jackowski zaangażowany jest m.in. w poszukiwania Jacka Jaworka, który dokonał brutalnego mordu w Borowcach.

Wizjoner niezmiennie od lat ochoczo działa w przestrzeni publicznej, dzieląc się regularnie swoimi przemyśleniami. Nie szczędzi przy tym ostrzeżeń i cennych rad, a coraz większe grono odbiorców z zaciekawieniem śledzi wystąpienia Jackowskiego.


ZOBACZ TAKŻE: KRZYSZTOF JACKOWSKI POJAWIŁ SIĘ W TELEWIZJI – W 2022 ROKU CZEKA NAS WOJNA?

Krzysztof Jackowski o przyszłości Tadeusza Rydzyka

Jasnowidz regularnie zabiera głos w sprawach bieżących i odpowiada na liczne zapytania zarówno dziennikarzy jak i widzów. Tym razem serwis Super Express postanowił zapytać wizjonera o przyszłość ojca Tadeusza Rydzyka. Nie da się ukryć, że o duchownym w ostatnim czasie jest wyjątkowo głośno, a ostatnio obchodzone 30-lecie Radia Maryja odbiło się szerokim echem w mediach.

Serwis chciał więc poznać przyszłość Rydzyka oraz dowiedzieć się, czy w dalszym ciągu będzie zasiadał na czele Radia Maryja. Jasnowidz Krzysztof Jackowski nie zawiódł i tym razem, rozjaśniając wszelkie wątpliwości. Okazuje się, że Jackowski kilka razy słuchał audycji Radia Maryja pt. „Rozmowy niedokończone”.

Powiem, że dawało mi to do myślenia. Jechałem i rozmyślałem. Nie ze wszystkim się godziłem, ale mówię: „cholera, gadają jak ludzie, daje mi to myśleć” – rozpoczął jasnowidz.

Odniósł się również do jednego z najistotniejszych pytań, czy duchowny wciąż będzie głową Radia Maryja.

Zdecydowanie – wyznał Krzysztof Jackowski, potwierdzając tym samym, iż Tadeusz Rydzyk w dalszym ciągu będzie zasiadał na czele Radia Maryja.

Myślicie, że wizja jasnowidza rzeczywiście się ziści?

 

źródło: o2.pl, se.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.