Ujawniono szczegóły śmierci Dawida Ozdoby. Sprawę badają służby

ujawniono szczegóły śmierci dawida ozdoby

Ujawniono szczegóły śmierci Dawida Ozdoby. W ostatnich dniach wielkie poruszenie w przestrzeni medialnej wywołała informacja o odejściu 45-letniego Dawida Ozdoby. Celebryta miał zmagać się z depresją. Teraz w sprawie tragedii pojawiły się nowe fakty. Ujawnił je Super Express. Tabloid informuje, gdzie znaleziono ciało byłego tancerza i zawodnika między innymi FAME MMA. Sprawę mają ponadto badać odpowiednie służby. Głos na temat odejścia Dawida Ozdoby zabrała też federacja FAME MMA.

Ujawniono szczegóły śmierci Dawida Ozdoby. Sprawę badają służby

W poniedziałkowy wieczór sieć obiegły dramatyczne informacje o odejściu Dawida Ozdoby. Były tancerz miał 45 lat. W przeszłości występował jako zawodnik freakowych federacji MMA – między innymi FAME MMA. Przez wielu uważany był za jednego z prekursorów tego typu rozrywki w naszym kraju. Serwis o2.pl przypomina, że przez pewien czas Dawid Ozdoba związany był z Edytą Herbuś. O śmierci celebryty poinformowała w mediach społecznościowych jego matka. Jak wiadomo, mężczyzna od jakiegoś czasu zmagał się z depresją.

Teraz w sprawie śmierci Dawida Ozdoby nowe fakty ujawnia Super Express. Według ustaleń tabloidu, w badanie całego zajścia zaangażowane są odpowiednie służby. Ponadto zdradzono gdzie odnaleziono ciało byłego tancerza. W pudelek.pl czytamy:

Według informatorów tabloidu ciało Ozdoby odnaleziono w parku Picassa na warszawskiej Białołęce. W sprawie wszczęto śledztwo.

ZOBACZ TAKŻE: Słynny jasnowidz mówił o Polsce. Zobaczył coś złego, podał miesiąc październik

FAME MMA zabrało głos w sprawie śmierci swojego byłego zawodnika

Wiele osób Dawida Ozdobę kojarzyło dzięki występom w federacji FAME MMA. Teraz to właśnie ta organizacja zabrała głos w sprawie odejścia swojego byłego zawodnika. Na profilu federacji pojawił się poruszający wpis. Czytamy tam między innymi:

My zapamiętamy Dawida jako jednego z pierwszych zawodników FAME MMA i jedną z najbardziej charyzmatycznych osób jakie poznaliśmy. Niestety od lat walczył z depresją i problemami zdrowotnymi.

Federacja FAME MMA dodała jeszcze:

Wyciszamy na kilka dni komunikacje na naszych profilach. To nie jest właściwy czas na promocje gali. Prosimy również Was o uszanowanie pamięci o zmarłym Dawidzie (w obliczu ludzkiej tragedii nie ma miejsca na dyskusje, domysły czy żarty).

źródło: pudelek.pl, Facebook – FAME MMA, Super Expres; foto: Facebook – FAME MMA

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.