Jacek Murański wyzwany na hitowy pojedynek. Najlepsza walka w historii?

jacek murański

Jacek Murański wyzwany na hitowy pojedynek! Czy ta walka okazałaby się najlepszą w historii freak-fightów? Już teraz pojawiają się takie głosy. Okazuje się, że chętnym na wejście do klatki ze starszym z rodziny Murańskich jest nie kto inny jak Zbigniew Stonoga. Między wspomnianymi panami od jakiegoś czasu iskrzy. Wszystko zaczęło się od jednej z konferencji FAME MMA, gdzie Jacek Murański wspomniał właśnie o Zbigniewie Stonodze. Ten do teraz nie pozostaje mu dłużny. Na Instagramie Stonogi padło wyzwanie – „Zapraszam cię do ringu”.

Jacek Murański wyzwany na hitowy pojedynek. To byłaby najlepsza walka w historii freak-fightów?

W ostatnim czasie o Zbigniewie Stonodze głośno jest kontekście popularnych freak-fightów. Znana osobistość najpierw wytoczyła solidne działa przeciwko FAME MMA. Niedługo później ulubieniec wielu internautów był widziany na konferencji przed galą PRIME SHOW MMA, gdzie jak sam wyjaśniał – pojawił się wraz z synem, na jego prośbę i zaproszenie Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego. W wywiadach Stonoga nie szczędził jednak wydarzeniu mocnych słów. Klimat konferencji nie do końca przypadł mu do gustu.

Co jednak ciekawe, istnieje możliwość, że Zbigniew Stonoga sam w przyszłości pojawi się w klatce MMA. Choć mało kto wierzy w taki rozwój zdarzeń, na jego Instagramie pojawiło się wymowne nagranie. Stonoga wyzywa w nim do walki inną budzącą wielkie emocje postać – Jacka Murańskiego. Między wspomnianą dwójką od niedawna iskrzy. Wszystko zaczęło się od tego, gdy Murański na jednej z konferencji FAME MMA poruszył temat Zbigniewa Stonogi. Ten drugi nie pozostał obojętny na ten atak. Teraz w swoich mediach społecznościowych Stonoga wzywa starszego z Murańskich do walki:

To jest informacja dla Jacka Murańskiego. Taki kozak jesteś, że obrażasz ludzi? Zapraszam cię do ringu tu się zmierzymy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Zbigniew Stonoga (@zbigniew_stonoga_oficjalny)

ZOBACZ TAKŻE: Słynny jasnowidz mówił o Polsce. Zobaczył coś złego, podał miesiąc październik

Czy taka walka jest w ogóle możliwa? Zainteresowanie byłoby ogromne

Wiele osób wątpi w ostatecznie powodzenie i dojście do skutku takiego zestawienia. Niemniej jednak wydaje się, że taka walka przyciągnęłaby rzeszę osób zarówno na arenę starcia, jak i przed odbiorniki.

Warto wspomnieć, że Jacek Murański wystąpi już na najbliższej gali FAME MMA. Jego rywalem będzie znany YouTuber – Robert Pasut.

źródło: o2.pl, Instagram – Zbigniew Stonoga; foto: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.