Słynny jasnowidz mówił o Polsce. Zobaczył coś złego, podał miesiąc październik

jasnowidz wskazał

Słynny jasnowidz mówił o Polsce. Niestety, jego wizja nie zwiastuje nic dobrego. Mistyk widział coś złego, podał też miesiące, w których można spodziewać się pewnych zdarzeń, jakie na własnej skórze odczują wszyscy rodacy. Krzysztof Jackowski przewiduje także pewną znaczącą zmianę w rządzie – chodzi tutaj o premiera. Jego najnowsze enigmatyczne wideo rodzi wiele pytań. Szczegóły oraz treść wizji znajdziecie poniżej.

Słynny jasnowidz mówił o Polsce. Zobaczył coś złego, podał miesiąc październik

Najnowsza wizja znanego i szanowanego Krzysztofa Jackowskiego znów nie napawa optymizmem. Popularny jasnowidz mówił o naszym kraju i niestety nie ma on najlepszych wieści. Jackowski – jak zazwyczaj – swoimi spostrzeżeniami oraz odczuciami podzielił się z widzami za pomocą transmisji w serwisie YouTube. O wszystkim pisze też portal o2.pl. Tak jak wcześniej, jasnowidz z Człuchowa przewiduje totalną zapaść gospodarczą, do której – jak może się wydawać – nieuchronnie zmierzamy. W swoim wystąpieniu podczas audycji na żywo Jackowski mówił, kiedy powinniśmy spodziewać się najgorszego:

Mówiłem, że to się stanie przez trzy drobniejsze krachy w odstępie od października do przełomu stycznia, lutego. […] Może ten czas: okres październik, listopad, grudzień, styczeń, początek lutego.

Krzysztof Jackowski zauważył, że krach może nie dotyczyć jedynie Polski, ale dużo większej liczby krajów. Jego zdaniem dosłownie każdy tydzień będzie coraz to bardziej dramatyczny:

Może się coś takiego dziać w naszym kraju i być może też w Europie, że każdy tydzień będzie pogarszał naszą sytuację, oszczędności.

ZOBACZ TAKŻE: Czyścił samochód łatwopalnym środkiem i zapalił papierosa. Dramatyczne nagranie z Jeleniej Góry [WIDEO]

W jednej ze swoich ostatnich wizji zobaczył polskiego premiera. Co to oznacza? Krzysztof Jackowski wyjaśnia i podaje potencjalne scenariusze

Krzysztof Jackowski osobno wspomniał jeszcze o rządzie – a konkretnie o szefie rządu, czyli premierze. Jego zdaniem „zmieni on twarz”. Co to jednak oznacza? Jasnowidz starał się to jak najprościej wyjaśnić:

Premier zmieni twarz… Czyli jak to mam rozumieć? Albo premier się zmieni, albo premier zacznie kompletnie coś innego mówić, jak mówił do tej pory. Zmieni kompletnie narrację, zmieni twarz.

źródło: o2.pl, YouTube; foto: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.