Ujawniono, gdzie jest Jacek Jaworek – policja sprawdzi nowy trop!

Jacek Jaworek

Nieuchwytny Jacek Jaworek w dalszym ciągu pozostaje na wolności. Nie mniej jednak dzięki wizji jasnowidza Jackowskiego, pojawił się kolejny trop. Czyżby znana była lokalizacja mordercy? Policja potwierdza, że zasugerowane miejsce zostanie dokładnie sprawdzone.

Morderstwo w Borowcach

Nie da się ukryć, że tragiczne wydarzenia mające miejsce w Borowcach wstrząsnęły całym krajem. Przypomnijmy, że właśnie tam doszło potrójnego morderstwa. Jacek Jaworek z zimną krwią zamordowała swojego brata, jego żonę oraz ich 17-letniego syna. Wszyscy zmarli w wyniku ran postrzałowych. Cudem przeżył jedynie 13-letni syn pary, który zdołał schować się, a następnie uciec przed mordercą. Prawdopodobnym powodem kłótni, po której doszło do masakry miały być pieniądze, których Jacek nie płacił bratu za pomieszkiwanie w jego domu.

Warto dodać, że poszukiwany Jacek Jaworek ma kryminalną przeszłość. Mężczyzna w przeszłości odbywał karę więzienia za niepłacenie alimentów.

ZOBACZ TAKŻE: JASNOWIDZ JACKOWSKI PRZERAŻA NOWĄ WIZJĄ – POWIEDZIAŁ, CO CZEKA ANDRZEJA DUDĘ I JEGO CÓRKĘ

Gdzie jest Jacek Jaworek?

W sprawę poszukiwań Jacka Jaworka zaangażował się również jasnowidz Krzysztof Jackowski, który od lat współpracuje ze służbami. Wizjoner specjalizuje się w poszukiwaniach osób zaginionych. Na dniach Jackowski otrzymał przepoconą czapkę Jaworka, która pomogła polskiemu Nostradamusowi wyznaczyć miejsce, w którym przebywa morderca.

Przywieźli mi przepoconą czapkę. Dali mi ją tylko na chwile, na jeden seans. Usłyszałem od ducha Jaworka słowo: Poraj. Gdybym miał tę czapkę dłużej, kto wie, co powiedziałby mi jeszcze duch Jaworka. Policja powinna udać się jak najszybciej do Poraja – ujawnił Krzysztof Jackowski.

Poraj to niewielka wieś wieś znajdująca się w województwie śląskim, w powiecie myszkowskim. Ponadto policja potwierdziła, że podąży za wskazówkami Jackowskiego i przeszuka wyznaczony przez niego teren.

Sprawdzamy każdy sygnał, każdą informację i tę również weźmiemy pod uwagę – przekazała policja.

Przypominamy, iż Komendant Wojewódzki Policji wyznaczył nagrodę w wysokości 20 tysięcy zł dla osoby, która pomoże w schwytaniu Jacka Jaworka. Osoby, które mają jakiekolwiek informacje związane ze sprawą, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod nr telefonu 47 858 12 55 lub nr alarmowym 112.

Myślicie, że sprawa brutalnego morderstwa w Borowcach wkrótce zostanie wyjaśniona, a Jacek Jaworek trafi w ręce policji?

 

źródło: planeta.pl, fakt.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.