Najman zapewnia, że w 2022 zakończy karierę. Wyzwał do walki legendę

najman zapewnia

Najman zapewnia, że w 2022 roku zakończy sportową karierę! Popularny wojownik wszedł z przytupem w Nowy Rok, publikując na swoim kanale w serwisie YouTube interesujące nagrania. Na jednym z nich zadeklarował, że to ostatni rok, w którym zobaczymy go jako czynnego zawodnika sportów walki. Wyjaśnił też, skąd taka a nie inna decyzja. Niewielu jednak w to uwierzyło. Później z kolei wyzwał do walki istną legendę, którą wielu z was z pewnością zna. O kogo chodzi?

Najman zapewnia, że w 2022 roku zakończy karierę. Wyjaśnił powody takiej a nie innej decyzji. Wielu nie dowierza

Marcin Najman w nowy rok wszedł z przytupem. Na swoim kanale w serwisie YouTube opublikował nowe nagrania, o których już zrobiło się głośno w środowiskach związanych ze sportami walki. Żeby tradycji stało się zadość, popularny El Testosteron najpierw zapowiedział, że ten rok będzie jego ostatnim, jeśli chodzi o karierę sportową. Tym razem Najman wszystko jednak wyjaśnił i zdaje się, że tym razem dotrzyma słowa. Na opublikowanym przez niego materiale można usłyszeć między innymi:

Nowym rokiem, nowym krokiem. 2022 to 27. rok uprawienia przeze mnie sportu. Najpierw amatorsko, później zawodowo, a obecnie robię to rekreacyjnie. To będzie bez wątpienia ostatni rok moich startów.

Skąd taka decyzja? Tego także dowiedzieliśmy się z nagrania:

Nie skończyłbym kariery nigdy, gdyby to ode mnie zależało. Walczyłbym do końca życia. Badania medyczne pokazały jednak, że muszę kończyć.

Marcin Najman jednak bardzo szybko uspokoił, że jeszcze zobaczymy go w akcji:

Dlatego pozostały mi dwie, maksymalnie trzy walki do stoczenia. Na dziś moja forma jest zadowalająca.

ZOBACZ TAKŻE: TO ON ZOSTANIE NOWYM SELEKCJONEREM POLSKIEJ REPREZENTACJI W PIŁCE NOŻNEJ?! ZASKAKUJĄCA KANDYDATURA, TO GWIAZDA ŚWIATOWEGO FORMATU

Marcin Najman wyzwał do walki prawdziwą legendę! Wymowne nagranie w sieci

To jednak nie koniec rewelacji. Tuż po tym, jak popularny El Testosteron ogłosił zakończenie sportowej kariery, do walki wyzwał prawdziwą legendę. To nie kto inny jak Bob Sapp, a więc dawny futbolista, zawodnik K-1 i MMA oraz wrestler i aktor. Polska publiczność może kojarzyć go między innymi z walki, w której mierzył się z Mariuszem Pudzianowskim.

Materiał, na którym Najman do rywalizacji wzywa Boba Sappa, można zobaczyć poniżej:

źródło: o2.pl, YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.