Jasnowidz Jackowski przeraża nową wizją. Przewidział przyszłość Andrzeja Dudy i jego córki

Jasnowidz Krzysztof Jackowski

Jasnowidz Krzysztof Jackowski nie przestaje zaskakiwać. Wizjoner w rozmowie z dziennikarzem Super Expressu zdobył się na wyznanie dotyczące przyszłości prezydenta Andrzeja Dudy i jego córki Kingi. Niestety wieści nie napawają optymizmem zarówno w przypadku głowy państwa jak i jego córki. Co więcej wizjoner zdradził, czy Kinga w 2022 roku wyjdzie za mąż. Koniecznie poznajcie szczegóły!

Kilka słów o jasnowidzu Jackowskim

Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych i przede wszystkim najtrafniejszych wizjonerów, który może pochwalić się międzynarodową karierą. Swego czasu jasnowidz regularnie współpracował ze służbami, pomagając w rozwikłaniu zagadek kryminalnych. Jackowski specjalizuje się bowiem w poszukiwaniu zaginionych, a jego wizje i wskazówki niejednokrotnie uratowały czyjeś życie.

Wizjoner niezmiennie od lat ochoczo działa w przestrzeni publicznej, dzieląc się regularnie swoimi przemyśleniami. Nie szczędzi przy tym ostrzeżeń i cennych rad, a coraz większe grono odbiorców z zaciekawieniem śledzi wystąpienia Jackowskiego.

ZOBACZ TAKŻE: ZMARŁ EGZORCYSTA JAN PĘZIOŁ – JEGO SŁOWA WYPOWIEDZIANE PRZED ŚMIERCIĄ SZOKUJĄ.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o przyszłości prezydenta i jego córki

Słowem wstępu warto wspomnieć, że wizje Jackowskiego są niezwykle celne i mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Krzysztofowi przypisuje się m.in. przewidzenie pandemii koronawirusa, kryzysu gospodarczego, dymisji prezydenta Rzeszowa czy konfliktu na polsko-białoruskiej granicy.

Super Express postanowił skontaktować się z jasnowidzem, by porozmawiać o przyszłości. Nowy rok zbliża się nieubłaganie, a z pewnością wiele osób chciałoby wiedzieć, co wydarzy się już niebawem. Tym razem zapytano Jackowskiego o losy prezydenta Dudy.

To nie będzie dobry rok dla Andrzeja Dudy – powiedział jasnowidz Jackowski.

Krzysztof poinformował, iż w 2022 roku nikt nie będzie traktował prezydenta poważnie, a jego słowa nie będą wiele znaczyć. Ponadto wspomniano o córce Andrzeja Dudy – Kindze. Otóż z wizji Krzysztofa dowiadujemy się, że i nią przestanie się interesować społeczeństwo. Ponadto jasnowidz dodał, że Kinga Duda w przyszłym roku nie wyjdzie za mąż.

 

źródło: se.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.