Tyle trzeba zapłacić za 3 główki czosnku w Polsce! Paragon hitem Internetu [FOTO]

tyle trzeba zapłacić

Tyle trzeba zapłacić za 3 główki czosnku w Polsce! Paragon, który w sieci opublikowała jedna z internautek, okazał się istnym hitem. Jak sama skomentowała – niektórzy na 3 główki czosnku, muszą pracować niemal godzinę. Wiadomo także, w jakim sklepie doszło do budzącego kontrowersje i wiele pytań zakupu. Czy idziemy właśnie w kierunku takich cen? Komentujący ostrzegają – będzie tylko gorzej.

Tyle trzeba zapłacić za trzy główki czosnku w Polsce! Paragon stał się hitem Internetu [FOTO]

O tym, że w Polsce jest coraz drożej, mówi się ostatnio coraz więcej. Najgorszy jest jednak fakt, że to już nie tylko narzekanie i zaklinanie rzeczywistości, a stan faktyczny. W sieci pojawia się coraz więcej dowodów na to, iż ceny kosmicznie szybują w górę.

Niedawno w mediach społecznościowych popularne stało się wrzucanie paragonów z zakupów czy z restauracji. Szczególnie słynne są między innymi paragony z nadmorskich restauracji, gdzie ceny momentami dosłownie zwalają z nóg. Jak się jednak okazuje, nie trzeba jechać aż nad morze, aby doświadczyć tego, jak drogie staje się życie w Polsce. Hit ostatnich dni to paragon za trzy główki czosnku. Na Twitterze opublikowała go jedna z internautek. Prezentuje się on w następujący sposób:

ZOBACZ TAKŻE: DRAMATYCZNA WIZYTA U FRYZJERA! KOBIECIE WYPADŁY PRAWIE WSZYSTKIE WŁOSY. ZAWINIŁA FRYZJERKA – CO SIĘ STAŁO? W SIECI POJAWIŁY SIĘ ZDJĘCIA! [FOTO]

Klienta czosnek kupiła w Żabce. „To nie jest normalne!”

Powyższy paragon, który wzbudził tyle kontrowersji, pochodzi z popularnej sieci sklepów Żabka. Jak wylicza klientka, jedna główka czosnku to koszt równy aż 3,60 złotych. W sumie za trzy główki przyszło jej zapłacić aż 10,80 złotych. Kobieta dodała także, że cena 3 główek czosnku to kwota, na jaką niektórzy muszą pracować niemal godzinę.

Czy uważacie, że taka cena to przesada?

źródło: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.