Awantura w tramwaju – kobiety pobiły się o brak maseczki! Ucierpiało dziecko agresorki! [WIDEO]

awantura w tramwaju

Ogromna awantura w tramwaju! W warszawskiej komunikacji publicznej doszło do sprzeczki między dwiema kobietami. Konflikt urósł do takiej rangi, że doszło do rękoczynów, w wyniku których ucierpiało dziecko prowokatorki. Całe zdarzenie nagrał przypadkowy świadek, który opublikował film w sieci. Nagranie stało się niezwykle popularne i na ten moment zobaczyło je prawie pół miliona osób. Poznajcie szczegóły!

Awantura w tramwaju

Nagranie z niebezpiecznego zdarzenia trafiło do sieci 1 lipca. Na filmie widać, jak pasażerka tramwaju nie miała na sobie maseczki, ponieważ w trakcie jazdy spożywała posiłek. Uwagę zwróciła jej siedząca obok kobieta z dzieckiem. Między kobietami doszło do ostrej wymiany zdań, a w ich wypowiedziach roiło się od wulgaryzmów, gróźb i wyzwisk. Awantura w tramwaju szybko wymknęła się spod kontroli.

ZOBACZ TAKŻE: DRAMATYCZNA WIZYTA U FRYZJERA – WYPADŁY JEJ PRAWIE WSZYSTKIE WŁOSY [FOTO]

Kobieta z dzieckiem wyciągnęła telefon, chcąc nagrać kobietę bez maseczki. Ta z kolei kategorycznie zabroniła nagrywania, jednak nie przyniosło to efektu. Zdecydowanym chwytem zabrała więc telefon od pasażerki, po czym doszło do najgorszego. Kobieta z dzieckiem z impetem wstała i zaczęła bić pasażerkę bez maseczki. Nie zważała uwagi na swoje dziecko, które zrzuciła z kolan, i na które za moment wpadła. Na filmie słychać krzyk i płacz przerażonego dziecka.

Całe zdarzenie możecie zobaczyć poniżej, jednak ostrzegamy, że na filmie słychać liczne wyzwiska i przekleństwa.

Awantura w tramwaju wywołała zagorzałe dyskusje wśród internautów, którzy nie kryją swojego oburzenia. Wiele osób zwróciło uwagę, że sprawą powinien zająć się kurator, a zachowanie kobiety przy własnym dziecku budzi skrajnie negatywne emocje. Ponadto komentujący obawiają się o zdrowie psychiczne dziecka, dla którego powyższe wydarzenie jest nie tylko złym przykładem, ale może być i traumą.

Pani z dzieckiem na ręku brawo za patologie…. kurator powinien się przyjrzeć jej i jej rodzinie.

Masakara !!! Przykładna matka !!! Powinna się opieka tym zainteresować bo to strach co się dzieje w domu jak tu tak obcych ludzi traktuje

Przykładna maDka.. Szkoda tej dziewczynki, na pewno dla niej ta sytuacja to był koszmar 

Co myślicie o tej sytuacji?

źródło: facebook.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.