Tajwan: zabawka dla dzieci śpiewa… utwór Cypisa o narkotykach! [WIDEO]

Zabawka dla dzieci

W Tajwanie furorę robi najnowsza zabawka dla dzieci, przedstawiająca tańczącego kaktusa w doniczce. Po wciśnięciu przycisku można włączyć muzykę, do której porusza się pluszowa roślinka. Gadżet dysponuje kilkoma utworami i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wśród nich znajduje się utwór Cypisa pt. „Gdzie jest biały węgorz?”. Zobaczcie nagrania z recenzjami zabawki, na których słychać muzykę polskiego rapera!

Zabawka dla dzieci śpiewa… piosenkę Cypisa

W Tajwanie ogromną popularnością cieszy się zabawka dla dzieci, która jak reklamuje producent, „pobudza wyobraźnię i kreatywność u dzieci”. Dostępna jest nie tylko w sieci, ale również w popularnym na całym świecie sklepie Careffour. To pluszowy kaktus w doniczce, który po włączeniu zaczyna tańczyć w zabawny sposób do kilku wgranych piosenek. Wśród nich znajduje się utwór Cypisa pt. „Gdzie jest biały węgorz?”, która w naszym kraju cieszy się ogromną popularnością i w serwisie Youtube została odtworzona ponad 30 mln razy. Sęk w tym, że piosenka jest o… kokainie.

Zabawka kosztuje 299 dolarów tajwańskich, co w przeliczeniu daje około 40 zł.

ZOBACZ TAKŻE: KOSZMARNA WIZYTA U FRYZJERA – KOBIECIE WYPŁATY PRAWIE WSZYSTKIE WŁOSY! [FOTO]

Informacje na ten temat rozpowszechniła Polka, która na co dzień mieszka i żyje w Taichung w Tajwanie. Kobieta podczas wizyty w Careffour zorientowała się, że zabawka dla dzieci wydaje dźwięk znanej jej piosenki. Kiedy zauważyła, że pluszowy kaktus tańczy do piosenki o kokainie szybko nagłośniła sprawę w mediach.

Recenzje zabawek z Tajwanu, na których słychać polski utwór możecie zobaczyć poniżej:

Z kolei na filmie poniżej, w około 5 minucie można usłyszeć więcej piosenek wgranych do zabawki, w tym również Cypisa.


Pod jednym i pod drugim filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy od Polaków, zarówno w języku polskim jak i angielskim informującym kim jest autor piosenki oraz o czym ona jest. Niektórzy postanowili uzmysłowić obcokrajowcom co tak naprawdę można usłyszeć z zabawki i pokusili się o przetłumaczenie tekstu piosenki.

 

źródło: youtube.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.