Dramatyczna wizyta u fryzjera. Wypadły jej prawie wszystkie włosy [FOTO]

dramatyczna wizyta u fryzjera

Dramatyczna wizyta u fryzjera. Kobiecie wypadły prawie wszystkie włosy! Okazało się to efektem nieudolnego, chemicznego prostowania włosów, którego podjęła się fryzjerka. Gdy klientka miała chemikalia na głowie, pracownia salonu postanowiła zrobić sobie przerwę. Skutki okazały się niebywale poważne. W sieci pojawiły się zdjęcia, prezentujące jak wyglądała kobieta tuż po wizycie u fryzjera. Można zobaczyć również stos włosów leżących na podłodze, które wypały jeszcze w salonie fryzjerskim. Klientka wszystko nagłośniła za pomocą TikToka. Czy udało jej się uzyskać odszkodowanie za drogą terapię zniszczonych włosów?

Dramatyczna wizyta u fryzjera. Wypadły jej prawie wszystkie włosy!

Tę wizytę u fryzjera pewna klientka popamięta na bardzo długo! W sieci pojawiła się interesująca historia Laury Jarvie z Tasmanii w Australii, która może okazać się przestrogą dla innych pań. Chodziło bowiem o chemiczne prostowanie włosów. W teorii łatwa czynność zakończyła się traumą klientki oraz tysiącami wydanymi na leczenie i maskowanie skutków nieudanego prostowania.

Jak relacjonuje portal o2.pl – wszystko co złe zaczęło się w momencie, gdy fryzjerka postanowiła urządzić sobie przerwę w czasie, gdy klientka miała na włosach środek do prostowania włosów. Środek na włosach najwidoczniej znajdował się zbyt długo, czego efektem było, że większość z nich ułamała się u nasady. Jednym zdaniem – podczas feralnej wizyty kobieta straciła prawie wszystkie włosy.

ZOBACZ TAKŻE: TEGO KIBICA WIDZIELI JUŻ WSZYSCY! NIESAMOWITY OBRÓT SPRAW PO MECZU 1/8 FINAŁU MISTRZOSTW EUROPY POMIĘDZY FRANCJĄ I SZWAJCARIĄ. POPULARNY FAN ROZCHWYTYWANY!

Kobieta straciła dużo pieniędzy na maskowanie i pielęgnację zniszczonych włosów

Jak czytamy w o2.pl, kobieta natychmiast zażądała odszkodowania za fatalnie wykonaną usługę. Choć nie było łatwo, udało jej się otrzymać żądane pieniądze. Warto też zwrócić uwagę na inne poniesione przez nią koszta. Mianowicie, specjalne zabiegi, które doprowadziły włosy do pełnej kondycji, pochłonęły fortunę. Do tego doliczyć należy peruki maskujące łysinę powstałą po zabiegu. Wszystko miało kosztować około 2700 funtów, co w przeliczeniu daje nieco ponad 14 tysięcy złotych.

Klientka o wszystkim opowiedziała na TikToku. Wideo ze zdjęciami z opisywanej historii można zobaczyć poniżej:

źródło: o2.pl, TikTok

@laurajarvie3#fyp #wakinupinthemornin #atleastshehadherfishandchips

♬ original sound – Amir Yass

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.