Trump nieoczekiwanie przeniesiony do szpitala. Co dzieje się z zarażonym prezydentem USA?

trump nieoczekiwanie przeniesiony

eTrump nieoczekiwanie przeniesiony do szpitala! Co dzieje się z zarażonym koronawirusem prezydentem USA? Światowe media z niepokojem patrzą na to, co wydarzyło się właśnie w Białym Domu. Mianowicie, przekonujący o tym, że dobrze się czuje, rządzący Stanami Zjednoczonymi, zupełnie niespodziewanie został przetransportowany rządowym śmigłowcem do wojskowego centrum medycznego w Bethesda w stanie Maryland. Oficjalne kanały prezydenta podają, że wszystko ze względów bezpieczeństwa i dla ostrożności. Jednakże, nieoficjalnie mówi się, że jego stan nieco się pogorszył. Według źródeł Reutersa, pojawiła się lekka gorączka. Donald Trump tuż przed opuszczeniem Białego Domu nagrał krótkie wideo.

Trump nieoczekiwanie przeniesiony do szpitala! Co dzieje się z zarażonym prezydentem USA?

Niepokojące ruchy Białego Domu w związku z wykryciem koronawirusa u prezydenta Donalda Trumpa oraz jego małżonki! Przypomnijmy: wczoraj gruchnęła wiadomość o tym, że testy na koronawirusa, które przeprowadzono u głowy amerykańskiego państwa oraz pierwszej damy, dały wynik pozytywny. Wszystko po tym, jak zakażenie stwierdzono u jednej z bliskich współpracownic Trumpa.

Donald Trump dla ostrożności trafi na kilka dni do szpitala Walter Reed Army Medical Center, stamtąd będzie wykonywał…

Opublikowany przez KiKŚ – Konflikty i katastrofy światowe Piątek, 2 października 2020
 

Początkowo zakomunikowano, że prezydent oraz jego małżonka czują się dobrze i kwarantannę odbędą w Białym Domu. Jednakże, wczoraj przed posiadłością prezydencką, w późnych godzinach czasu polskiego, wylądował wojskowy śmigłowiec. Jak się okazało, nim Donalda Trumpa przetransportowano do wojskowego centrum medycznego w Bethesda w stanie Maryland. Konkretnie mówi się o szpitalu im. Waltera Reeda, skąd prezydent USA ma w najbliższym czasie pracować. I choć oficjalnie Biały Dom podaje, że taki ruch wykonano ze względów bezpieczeństwa – inne źródła podają, że stan Donalda Trumpa miał się pogorszyć. Reuters powołując się na zaufane, bliskie Trumpowi osoby przekazał, że u głowy państwa wystąpiła lekka gorączka.

ZOBACZ TAKŻE: SKANDAL WE FRANCJI! TRZECH MĘŻCZYZN POBIŁO KOBIETĘ – W BIAŁY DZIEŃ, PRZY WIELU OSOBACH. NIKT NIE REAGOWAŁ. POWÓD NAPAŚCI MROZI KREW W ŻYŁACH

Na przewiezienie Trumpa do szpitala nalegali jego lekarze. Chodzi o grupę ryzyka, w której znajduje się 74-latek

Biały Dom zapewnia, że umieszczenia Trumpa w szpitalu jest zabiegiem zapobiegawczym. Mianowicie, zaznacza się, że znajduje się on w grupie wysokiego ryzyka – zważywszy na wiek oraz wagę. W szpitalu prezydent ma mieć zapewnioną doskonałą opiekę i w razie potrzeby, natychmiastową pomoc.

Eksperci zwracają jednak uwagę na fakt, że Donald Trump zwykle unika szpitali jak ognia. Tym bardziej wielu dziwi fakt, że zgodził się na taki ruch.

Przed przeniesieniem się do szpitala, Trump nagrał krótkie wideo, które opublikowano w sieci. Dziękuje w nim za wsparcie i zapewnia, że czuje się dobrze i „myśli, że radzi sobie bardzo dobrze”. Pierwsze objawy zakażenia zaczęły występować także u pierwszej damy USA – mowa o lekkim kaszlu i bólu głowy.

źródło: RMF24.pl, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.