Francja: trzech mężczyzn pobiło młodą kobietę w biały dzień. Zatrważający powód

francja trzech mężczyzn pobiło

Francja: trzech mężczyzn pobiło młodą kobietę w biały dzień! Skandaliczne zajście miało miejsce pod koniec minionego miesiąca w Strasburgu. Zaledwie 22-letnią dziewczynę zaczepiło trzech mężczyzn. Zaczęło się od niewybrednych komentarzy w jej kierunku, a skończyło niestety na rękoczynach. W całym kraju wybuchła ożywiona dyskusja. Wszystko przez to, że – według poszkodowanej – oberwało jej się za spódnicę, którą tego dnia miała na sobie.

Francja: trzech mężczyzn pobiło młodą kobietę w biały dzień. Powód po prostu szokuje

Szokujące zajście we Francji! W jednym z tamtejszych miast – mianowicie w Strasburgu – doszło do pobicia niewinnej, młodej kobiety. Wszystko działo się w biały dzień, na ulicy. Mimo, że wokół roiło się od świadków, nikt nie raczył zareagować. Jeszcze bardziej bulwersujący jest powód, dla którego trzech facetów zaczepiło młodą kobietę. Jak się okazuje, nie spodobała się im jej spódnica.

Jak podaje portal o2.pl, powołując się na relację samej poszkodowanej dla radia France Bleu Alsace, zaczęło się od agresji słownej. Mężczyźni w niewybrednych słowach wyrażali się o kobiecie. Później jednak sprawy poszły zdecydowanie za daleko. Dwóch z napastników złapało swoją ofiarę, a trzeci z nich uderzył ją w twarz. Jak przyznaje poszkodowana 22-latka, agresorzy mieli problem z jej ubiorem:

Narzekali, że mam na sobie spódnicę

ZOBACZ TAKŻE: NOWY REKORD ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM W POLSCE PRZYPRAWIA O DRESZCZE – GRUBO PONAD 2 TYSIĄCE NOWYCH PRZYPADKÓW W CIĄGU DOBY! CZY OBOSTRZENIA WRÓCĄ SZYBCIEJ, NIŻ NAM SIĘ WYDAJE?

Choć wokół roiło się od świadków – nikt nie zareagował. 22-latka była bita, a sprawcy pozostawali bezkarni

Najbardziej zatrważa fakt, że kobieta nie mogła liczyć na szybką pomoc otoczenia. Mężczyźni zaatakowali ją w biały dzień, ale nikt nie odważył się stanąć w obronie poszkodowanej. Ostatecznie skończyło się na obrażeniach twarzy 22-latki.

Portal o2.pl donosi, że atak na kobietę potępiły francuskie władze. Dla Gabriela Attala, rzecznika tamtejszego rządu, to niedopuszczalne, aby kobieta czuła się zagrożona przez swój wygląd tudzież ubiór. Rzeczony portal przytacza wypowiedź członka władz, której część cytujemy poniżej:

Nie możemy zaakceptować tego, że dziś we Francji kobieta czuje się zagrożona, jest nękana, słyszy groźby lub jest bita z powodu swojego ubioru.

źródło: o2.pl, France Bleu Alsace, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.