Tragiczny finał poszukiwań Maćka Aleksiuka – ciało 20-latka wyłowiono z rzeki

Tragiczny finał poszukiwań Maćka

Tragiczny finał poszukiwań Maćka Aleksiuka. 20-latek w nocy z 25 na 26 września bawił się we wrocławskim klubie X-Demon. Z relacji świadków wynika, że chłopak został brutalnie pobity przez pracującego tam ochroniarza. Poszukiwania Maćka trwały tydzień. Dzisiaj odnaleziono jego ciało w rzece.

Tragiczny finał poszukiwań Maćka Aleksiuka

20-letni piłkarz w nocy z 25 na 26 września bawił się we wrocławskim klubie X-Demon, znajdującym się czy placu Wolności. Z relacji świadków wynika, że Maciek został brutalnie pobity przez pracującego tam ochroniarza.

Według tego, co mówili świadkowie, Maciek został bardzo mocno pobity przez ochronę klubu, skopany. Potem zaprowadzony gdzieś na ubocze, do jakiegoś pomieszczenia. Jeden ze świadków mówił policji, że Maciej normalnie się bawił, trzymał się na nogach. A później widać, jak przytrzymywany przez inną osobę zatacza się, powłóczy nogami i jest wyprowadzany z klubu – przekazał „Gazecie Wrocławskiej” tato Maćka.

Wkrótce opublikowano nagrania z okolicznych kamer. Widać na nich, jak 20-latek po godzinie 2 w nocy opuścił klub. Szedł chwiejnym krokiem, a w niektórych momentach się zataczał. Oparł się o jeden ze słupków i stał tak przez moment. Później podszedł do niego pewien mężczyzna, z którym Maciek odszedł. W tym miejscu trop się urywa.

Poszukiwania Maćka trwały ponad tydzień. W akcję zaangażowało się mnóstwo osób. W mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo ogłoszeń oraz próśb o pomoc. Policyjny pies wskazał trop na tereny przy rzece Odrze. W poszukiwaniach pomagał także znany płetwonurek Marcel Korkuś oraz detektyw Krzysztof Rutkowski, który poinformował o tragicznym finale poszukiwań. Ciało 20-latka odnaleziono dziś w rzece nieopodal mostu Milenijnego we Wrocławiu.

Ciało Ś.P. Macieja Aleksiuka zostało dziś odnalezione w miejscu, gdzie wodowaliśmy naszą Łódź i prowadziliśmy intensywne poszukiwania – poinformował na Instagramie Rutkowski.

 

Ciało Maćka trafi teraz do zakładu medycyny sądowej we Wrocławiu w celu ustalenia przyczyny zgonu. 20-latek pochodził z Roztoki pod Świdnicą. Był studentem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Na co dzień grał w drużynie piłkarskiej Granit Roztoka, która występuje w lidze okręgowej. W przeszłości trenował również w akademii Śląska Wrocław.

ZOBACZ TAKŻE: TRUMP NIEOCZEKIWANIE PRZENIESIONY DO SZPITALA. CO SIĘ DZIEJE Z ZARAŻONYM KORONAWIRUSEM PREZYDENTEM USA?

źródło: tvp.pl, gazetawroclawska.pl, instagram.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.