„Trickster” – porywający serial już w CDA Premium! [WIDEO]

trickster

„Trickster” – porywający serial już dostępny w CDA Premium! To kolejna świeża produkcja, która trafiła na platformę w ostatnim czasie. Pierwszy sezon „Trickstera” odebrano kapitalnie, a uwagę przykuwa jego świetna realizacja, zaskakująca akcja i wartka fabuła. Poniżej prezentujmy więcej szczegółów, zdradzamy o czym opowiada serial oraz udostępniamy jego zwiastun. CDA po raz kolejny zyskuje świetny tytuł, który zachwyca użytkowników portalu.

„Trickster” – porywający serial już w CDA Premium! Kolejna nowość na znanej platformie

CDA Premium nie zwalnia tempa i prezentuje kolejny świetny serial! W ostatnim czasie to już następna zbierająca bardzo dobre recenzje produkcja, która trafia na tę platformę.

„Trickster” to porywający młodzieżowy serial, który jednak trafi do każdej grupy wiekowej i zagwarantuje dobrą rozrywkę z dozą małego dreszczyku emocji.

trickster

„Trickster” w CDA Premium – o czym jest?

Bohaterem serialu „Trickster” jest nastolatek, który nie ma łatwego życia. Utrzymanie dysfunkcyjnej rodziny spoczywa na jego barkach. Zarobek musi godzić jednak z edukacją, co wcale nie jest łatwe. Rozpoczyna więc handlować narkotykami, które wytwarza w prowizorycznym, domowym laboratorium.

Sprawy komplikują się jednak, gdy Jareda zaczynają nawiedzać przedziwne, a momentami wręcz przerażające halucynacje. Nie wiadomo jednak, czy jest to efekt wdychania oparów środków przy ich tworzeniu, czy może coś, o czym jeszcze nie wie…

trickster

Zwiastun serialu „Trickster” – WIDEO

W sieci dostępny jest już zwiastun „Trickstera”. Podobnie jak sam serial, także jego trailer nagrano w świetny sposób. Oddaje on klimat produkcji, która momentami naprawdę potrafi nieźle zaskoczyć. Wideo możecie zobaczyć poniżej – gwarantuje ono, że obok „Trickstera” nie przejdziecie obojętnie:

ZOBACZ TAKŻE: JASNOWIDZ KRZYSZTOF JACKOWSKI: „LATO NIE BĘDZIE NORMALNE” – TYM RAZEM NIE CHODZI O POGODĘ. NAJNOWSZA PRZEPOWIEDNIA BUDZI GROZĘ

„Trickster” – gdzie oglądać? „Trickster” online w CDA!

Serial „Trickster” dostępny jest już w CDA Premium – pojawił się tam jego pierwszy sezon. Oglądać możecie go online KLIKAJĄC W TEN LINK.

Produkcja opisywana jest jako „pełna mrocznego humoru opowieść o dojrzewaniu”. Wszystko sklasyfikowano jako thriller z elementami fantasy. Nie zabraknie tam rzecz jasna nieco humoru oraz mocnych momentów.

trickster

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.