Jackowski: „Lato nie będzie normalne” – tym razem nie chodzi o pogodę

jackowski

Jackowski znów szokuje! Znany jasnowidz po raz kolejny odniósł się do tegorocznego lata. Ostatnio pisaliśmy o jego przepowiedni dotyczącej pogody na nadchodzące wakacje. Jak się okazuje, w kontekście wakacji poruszono jeszcze jeden temat – już o wiele bardziej poważny. Chodzi o rozmieszczenie rosyjskich wojsk. Krzysztof Jackowski ostrzega, że to lato nie będzie normalne. Szykuje się coś bardzo niedobrego – czy jednak ponura wizja znów się sprawdzi?

Jackowski: „Lato nie będzie normalne” – tym razem nie chodzi o pogodę, a o coś dużo gorszego…

Krzysztof Jackowski po raz kolejny zaskakuje. W ostatnim czasie coraz częściej prowadzi transmisje na żywo, podczas których odpowiada na pytania fanów i dzieli się ze swoimi widzami najnowszymi przepowiedniami. Wiele z nich dotyczy naszego kraju. Nie inaczej było niedawno, gdy mówił o pogodzie na nadchodzące letnie miesiące. Jak przyznał jasnowidz z Człuchowa, wakacje pod tym względem nie będą nas rozpieszczać. Pogoda okaże się kapryśna, prawdopodobnie czeka nas dużo deszczu. Jak się jednak okazuje, Jackowski w kontekście wakacji poruszył jeszcze jeden niebywale istotny temat. Tutaj robi się już o wiele poważniej.

Polski jasnowidz przyznał, że tegoroczne lato nie będzie normalne. Podczas transmisji zaczął enigmatycznie, w swoim stylu:

Lato nie będzie normalne. Nie chodzi o pogodę, choć i ta będzie kapryśna. Lato nie będzie normalne. Nie będzie dla nas dobre.

ZOBACZ TAKŻE: ILE PIENIĘDZY NALEŻY DAĆ W KOPERTĘ NA KOMUNIĘ? TEN TEMAT CO ROKU BUDZI SPORE WĄTPLIWOŚCI. ILE POWINNI DAĆ CHRZESTNI, A ILE DZIADKOWIE? CO Z DALSZĄ RODZINĄ? W SIECI KRĄŻĄ KONKRETNE KWOTY!

W wakacje napięta sytuacja międzynarodowa. Wszystko przez Rosjan i ich wojska?

Jak się okazuje, Jackowski miał na myśli sytuację międzynarodową. Jasnowidz przewiduje, że blisko naszego kraju pojawią się rosyjskie wojska. Ma to wywołać duży niepokój i napięcie wśród społeczeństwa. Mało tego, Jackowski przyznał, że celem gromadzonych przez Rosję wojsk, nie jest wcale – tak jak wszystkim się wydaje – Ukraina…

To nie jest pokaz sił, to nie jest zabawa w berka, że Rosja sobie stawia tam wojska w takich ilościach. Rosja doskonale wie, co się kroi, postawiła tam wojska, ale nie są to wojska skierowane na Ukrainę.

źródło: o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.