Traktor vs osobówka – rolnik nie wytrzymał! Drogowy cwaniak się doigrał [WIDEO]

traktor vs osobówka

Traktor vs osobówka – kto z takiego starcia ma większe szanse wyjść zwycięsko? W sieci pojawiło się osobliwe nagranie prosto z Polski, które bardzo szybko zyskało ogromną popularność. Widać na nim efekty drogowego cwaniactwa, które prawdopodobnie wynikało z wcześniejszego spięcia dwójki kierowców. Gdy jadący osobówką chciał dać nauczkę traktorzyście, mocno się przeliczył. Wszystko opłacił wysokim mandatem, punktami karnymi, a także z pewnością drogą naprawą. Wideo można obejrzeć poniżej!

Traktor vs osobówka – rolnik nie wytrzymał! Drogowy cwaniak się doigrał

Droga agresja nadal obecna na polskich drogach! Tym razem skupimy się na nagraniu, które od kilku dni robi furorę w polskich mediach społecznościowych. Co więcej – cała sytuacja miała miejsce w naszym kraju.

Wideo pochodzi od prowadzącego sporych rozmiarów traktor. W pewnym momencie mężczyznę wyprzedził samochód osobowy marki mercedes, przy okazji trąbiąc. Po tym można wnioskować, że już wcześniej między kierującymi mogło dojść do małego spięcia. Nie wynika to jednak jasno z nagrania.

W pewnym momencie kierowca osobówki zaczął gwałtowanie hamować tuż przed ciężkim sprzętem rolniczym. Pierwsza próba unika w wykonaniu traktorzysty była jeszcze udana, natomiast chwilę później doszło już do kolizji. Rolnikowi nie udało się zatrzymać w porę maszyny, co skutkowało uszkodzeniem pojazdu drogowego agresora. Mercedes stracił tylną szybę, ucierpiała także jego tylna klapa. Chwilę później doszło do ostrej wymiany zdań…

ZOBACZ TAKŻE: DOSTANIESZ PIENIĄDZE, JEŚLI ZASZCZEPISZ SIĘ NA COVID-19? ZASKAKUJĄCY POMYSŁ UZNANEGO PROFESORA! W GRĘ WCHODZĄ TAKŻE INNE PROFITY DLA OSÓB, KTÓRE ZDECYDUJĄ SIĘ NA SZCZEPIENIE

Mandaty zarówno dla jednego, jak i dla drugiego kierowcy. Internauci po stronie traktorzysty – zobacz nagranie! [WIDEO]

W sieci pojawiły się informacje dotyczące tego, jaki finał miało całe zajście. Według wielu źródeł, pochodzą one od samego zainteresowanego – mowa o kierującym traktorem, który wszystko nagrał i opublikował w sieci. Jak się okazuje, policja winnym kolizji uznała kierowcę mercedesa. Miał on otrzymać dwa mandaty – jeden wysokości 500 złotych, natomiast drugi wysokości 300 złotych. Przyznane zostały za następujące wykroczenia: spowodowanie niebezpieczeństwa na drodze, a także doprowadzenia do kolizji.

Co jednak ciekawe, mandatu nie uniknął także traktorzysta. Według kilku źródeł, mężczyzna będzie musiał zapłacić 200 złotych za korzystanie z telefonu podczas prowadzenia pojazdu. Internauci są jednak zgodni co do jednego – warto było. Dzięki temu drogowy agresor otrzymał srogą nauczkę i kolejnym razem zastanowi się, jeśli po raz kolejny będzie próbował zachowywać się w sposób widoczny na filmie.

Wszystko można obejrzeć poniżej – uwaga! Padają tam mocne słowa:

źródło: Facebook – Joe Monster TV

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.