Tragiczny finał agresji drogowej. Bulwersujące nagranie

tragiczny finał

Tragiczny finał agresji drogowej. Bulwersujące nagranie szybko obiegło sieć. W ostatnim czasie bardzo wiele mówi się o potencjalnym zagrożeniu, jakie swoim zachowaniem sprawiają agresywni kierowcy. Wszystko przez fakt, że chcą oni wyjaśniać konflikty tu i teraz – w najmniej odpowiednich do tego miejscach. Jedna z takich sytuacji, którą można zobaczyć poniżej, doprowadziła do wypadku. A wszystko przez to, że jeden z kierowców wstrzymał ruch na szybkiej trasie, aby dać upust swoim emocjom. 

Tragiczny finał agresji drogowej

Agresja drogowa to w ostatnim czasie temat numer jeden – nie tylko w Polsce. Wszystko przez to, że do sieci trafia coraz więcej nagrać z niebezpiecznych zachowań kierowców. Na drodze nietrudno o bardzo poważne w skutkach wypadki. Opisywane sytuacje natomiast mają wpływ na to, że właśnie wypadków jest coraz więcej. Niektóre z nich niestety kończą się śmiertelnie. Poniżej można zobaczyć sytuację, gdzie drogowa agresja i chęć wyjaśnienia sytuacji „tu i teraz” doprowadziła do wypadku postronnych osób:

Sprawa została zgłoszona na policję

Jak podają internetowe źródła, cała sytuacja wraz z filmem dowodowym miała trafić na policję. Takowe nagrania warto pokazywać. Człowiek najlepiej uczy się na błędach, dobrze jednak, gdy te błędy nie są nasze. Powyższe wideo to niejaka lekcja poglądowa, jak może skończyć się nieodpowiedzialne i agresywne zachowanie. Warto pomyśleć dwa razy, zanim podejmie się takie a nie inne kroki.

ZOBACZ TAKŻE: AGRESJA DROGOWA NA S8

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.