Toruń: gość z BMW skopał auto – wcześniej wymusił pierwszeństwo [WIDEO]

agresorzy drogowi

Toruń: gość z BMW skopał auto – wcześniej jednak wymusił pierwszeństwo i zdenerwował się faktem, że prawidłowo jadący kierowca zwrócił mu uwagę! Później, delikwent z BMW jeszcze przez kilka minut śledził swoją „ofiarę”. Według nagrywającego, agresor próbował go sterroryzować. W sieci pojawiło się nagranie prezentujące całe zajście. Umieszczono je na kanale STOP CHAM w portalu YouTube. Co ciekawe, agresywnego kierowcy nie powstrzymało nawet to, że był nagrywany i wiedział o tym fakcie. Wideo prezentujemy poniżej.

Toruń: gość z BMW skopał auto – wcześniej wymusił pierwszeństwo. Zobacz nagranie!

BMW po raz kolejny w akcji! Czy to przypadek, że znów w temacie agresji drogowej pojawia się ta marka? To pytanie zaczęli zadawać sobie internauci, gdy zobaczyli kolejne nagranie opublikowane przez znany i lubiany kanał STOP CHAM w portalu YouTube.

Jak się okazuje, całe zajście miało miejsce w Toruniu, na rondzie przy ulicach Legionów i Długiej. W pewnym momencie niemal nie doszło do stłuczki – a wszystko przez kierującego BMW, który wymusił pierwszeństwo. Co więcej, mężczyzna z BMW nie widział swojej winy w całym zdarzeniu. Kiedy nagrywający postanowił mu to uświadomić, zaczęło się robić nerwowo.

Kierujący BMW wyskoczył z samochodu i zaczął dobijać się do samochodu nagrywającego. Uderzał w szybę, próbował dostać się do pojazdu, a ostatecznie skopał drzwi swojego oponenta.

Wszystko można zobaczyć na poniższym nagraniu:

ZOBACZ TAKŻE: KOBIETA WJECHAŁA W MASZYNĘ DO MALOWANIA PASÓW! NASTĘPNIE PRÓBOWAŁA UCIEC Z MIEJSCA ZDARZENIA, ALE W POGOŃ ZA NIĄ RUSZYLI ŚWIADKOWIE. KTO ZAWINIŁ? KIERUJĄCA BYŁA POD WPŁYWEM ALKOHOLU! [WIDEO]

Autor nagrania nie zostawił suchej nitki na agresorze. Emocjonalny wpis pod opublikowanym filmem

W portalu YouTube pod filmem z kanału STOP CHAM – zgodnie z tradycją – pojawiła się krótka notka od autora nagrania. Mężczyzna nie pozostawił suchej nitki na agresorze, którego ataku padł ofiarą. Co najważniejsze, wszystko zgłosił na policję. Funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie. Ale co dalej? Pozostaje mieć nadzieję, że agresywny kierowca BMW poniesie konsekwencje swojego bulwersującego zachowania.

Poniżej cytujemy wpis autora nagrania (pisownia oryginalna):

Zdarzenie miało miejsce wczoraj (tj. 07.10.2020r.) w Toruniu na skrzyżowaniu (rondo) ulic Legionów oraz Długiej. Wjechałem na tarczę skrzyżowania po czym miałem zamiar je legalnie opuścić. Przy zjeździe ze skrzyżowania wymusiło pierwszeństwo mi białe BMW, wjechało na mój pas.

W momencie jakbym nie odbił otarłbym się o jego. Po zatrzymaniu się (było bardzo blisko kontaktu) widziałem, że Pan z BMW zaczyna coś rękoma machać, stąd zapytałem czy widział znak. W tym momencie ruszył z piskiem opon oraz zajechał mi drogę.

Chwyciłem kamerę, zamykałem okno i przeniosłem się do świata zwierząt. Nagrywałem „małpę”, która próbuje otworzyć moje drzwi, uderza dwukrotnie w szybę oraz kopie moje drzwi. Po tej sytuacji kierowca BMW usilnie za mną jeździł przez około 5 minut próbując mnie sterroryzować (???). Po całej sprawie udałem się na policję zgłosić przestępstwo. Policja zabezpieczyła nagranie.

źródło: YouTube, cda.pl, STOPCHAM

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.