Kobieta wjechała w maszynę do malowania pasów w Warszawie [WIDEO]

kobieta wjechała w maszynę

Kobieta wjechała w maszynę do malowania pasów w Warszawie! Do niespotykanej sytuacji doszło w stolicy naszego kraju. Co więcej – wszystko zarejestrowało czujne oko kamerki samochodowej jednego ze świadków zdarzenia. Wideo pojawiło się w sieci i rozpętało burzę. Internauci rozpoczęli spór: zawiniła kobieta, czy może pracownik obsługujący maszynę? Gdyby tego było mało, kierująca próbowała uciec z miejsca kolizji. Później okazało się, że wiozła dziecko będąc pod wpływem alkoholu. Bardzo interesujące nagranie, które opublikowano w portalu STOP CHAM, prezentujemy poniżej!

Kobieta wjechała w maszynę do malowania pasów w Warszawie – zobacz wideo!

Nieprawdopodobne zdarzenie drogowe miało miejsce w Warszawie! Wszystko działo się kilka dni temu, natomiast nagranie z całego zajścia opublikowano w sieci dnia 8 października tego roku. Materiały pojawiły się na popularnym kanale STOP CHAM w portalu YouTube.

Wideo pochodzi z kamerki samochodowej jednego ze świadków zdarzenia. Widać na nim pojazd marki Volkswagen, podążający lewym pasem jezdni. Nagle dochodzi do niespodziewanego zderzenia. Jak się okazuje, na drodze pojawił się pracownik służby drogowej, obsługujący maszynę do malowania pasów. Kierująca Volkswagenem jednak nie zauważyła mężczyzny i wjechała w narzędzie jego pracy. Na drodze momentalnie pojawiła się spora ilość farby do malowania pasów. Pracownikowi służby drogowej na szczęście nic się nie stało, jednakże zniszczeniu uległa jego maszyna. Co interesujące, kierująca podjęła próbę ucieczki z miejsca zdarzenia. Kilkaset metrów dalej zatrzymali ją dopiero świadkowie zdarzenia.

Wideo można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: OBOWIĄZKOWE MASECZKI W SAMOCHODZIE! KIEDY NAS OBOWIĄZUJĄ? CO GROZI ZA ZŁAMANIE NOWYCH REGUŁ? MOGĄ POSYPAĆ SIĘ WYSOKIE MANDATY! SPRAWDŹ NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE!

Zdania internautów są podzielone – kto zawinił? Warto zwrócić uwagę na słabe oznakowanie robót drogowych

Jak widać na załączonym wyżej materiale, sytuacja jest trudna w ocenie i wielce niejednoznaczna. Świadczą o tym choćby podzielone na ten temat opinie internautów. Jedni za główną winną kolizji uznają kobietę, która nie zachowała ostrożności, dodatkowo będąc pod wpływem alkoholu.

Z drugiej strony jednak warto zwrócić uwagę na fakt, że roboty drogowe nie były zbyt dobrze oznakowane – takie wrażenie można odnieść oglądając nagranie. Kto zatem tak naprawdę zawinił? Jakie jest wasze zdanie w tej sprawie?

W portalu YouTube opublikowano jeszcze krótką relację autora nagrania:

Zjeżdżając z ronda pojazd wjechał w maszynę do malowania pasów. Samochód zatrzymał się kawałek dalej, po czym za chwile ruszył. Udało mi się go dogonić i zatrzymać. Poczekaliśmy razem na przyjazd patrolu policji, który został wezwany przez pracownika odsługującego maszynę. Policjant poprosił o złożenie zeznać w komendzie. Później okazało się, że kobieta która jechała z dzieckiem była pod wpływem alkoholu.

źródło: STOPCHAM – YouTube, cda.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.