To wpisała w Google tuż przed bestialskim morderstwem. Przyprawia o dreszcze

to wpisała w google

To wpisała w Google tuż przed bestialskim morderstwem. Historia pewnej kobiety, która zabiła swojego wieloletniego partnera, dosłownie przyprawia o dreszcze. Przerażające szczegóły niedawno ujrzały światło dzienne. W zbrodni morderczyni posługiwała się siekierą. Jak podaje o2.pl – proces Giny Smith poruszył całe australijskie społeczeństwo. Podczas śledztwa na jaw wyszły makabryczne szczegóły. Wiadomo, co tuż przed zabójstwem mężczyzny 34-latka wpisywała w Google.

To wpisała w Google tuż przed bestialskim morderstwem. Historia przyprawia o dreszcze

Powraca bardzo głośna sprawa, którą znów żyje cała Australia. To właśnie tam – a konkretniej w Sydney – w 2020 roku doszło do przerażającej zbrodni. 34-letnia kobieta zamordowała siekierą swojego wieloletniego partnera. Oskarżona, którą w australijskich mediach przedstawia się pod pseudonimem Gina Smith, przyznała się do winy. Wciąż jednak trwa skomplikowany proces, a teraz w sprawie pojawiły się nowe, porażające szczegóły.

Jak powszechnie wiadomo, do zabójstwa mężczyzny 34-latka użyła siekiery. Portal o2.pl powołując się na relację telewizji ABC przytacza przebieg zdarzeń z feralnego dnia. Konflikt pary miał dotyczyć oszustw, jakich dopuszczał się partner oskarżonej. W dniu zbrodni ta wezwała taksówkę, udała się do sklepu po siekierę, a następnie pojechała do mieszkania mężczyzny. Tam zaatakowała ofiarę, która zmarła w wyniku ciosów siekierą w okolice głowy. Teraz śledczy ustalili, jak dokładnie Gina Smith przygotowała się do zbrodni. Zbadano między innymi jej historię przeglądania internetu w dzień, kiedy doszło do dramatu. Hasła, które wpisywała w Google, przyprawiają o dreszcze.

ZOBACZ TAKŻE: Odrażające zachowanie kobiety w programie na żywo. Natychmiast przerwali transmisję [WIDEO]

Historia przeglądarki morderczyni przeraża. Takie hasła wpisywała w wyszukiwarce

Spory materiał dowodowy w sprawie, zawiera między innymi historię przeglądarki internetowej oskarżonej. Dzięki niej śledczy natrafili na hasła, jakie ta wpisywała w wyszukiwarce Google. Kobieta próbowała się dowiedzieć, jak skutecznie… wyrządzić największą krzywdę siekierą. Niedługo przed morderstwem, 34-latka wpisała w Google:

W jaką część ciała celować, zabijając kogoś siekierą?

Wyrok w sprawie jeszcze nie zapadł. Obrońcy oskarżonej zwracają jednak uwagę na fakt, że tragicznie zakończony związek był bardzo burzliwy. Gdyby tego było mało, zamordowany był kilkukrotnie skazywany za dopuszczanie się przestępstw przeciwko Ginie Smith, o czym pisze o2.pl.

źródło: o2.pl; foto: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.